Győr – Debreceni VSC 2:0 (vége) | KTE-Phoenix Mecano – Ferencvárosi Torna Club 2:2 (vége) | Budapest Honvéd FC – BFC Siófok 2:0 (vége)
ETO FC Győr
2:0 (0-0)
Debreceni VSC
szombat 24.11.2012, 14:00 • ETO Park, Győr • OTP Bank Liga

Izgalmas, de nem túl színvonalas rangadó volt, a meddő mezőnyfölényben játszó Debrecen immár zsinórban ötödik (!) vereségét szenvedte el, a helyzeteit remekül kihasználó Győri ETO pedig tovább menetel afelé, hogy 30 év után ismét bajnokságot nyerjen!
    Még egyszer a végeredmény Győri ETO-Debreceni VSC 2-0
    Köszönjük megtisztelő figyelmüket és számítunk Önökre a további közvetítéseink alkalmával is! (15:59:34)

94
    És vége; a Győri ETO második félidei remek helyzetkihasználásával megérdemelten tartotta otthon a 3 pontot.

92
    A Győri ETO gólt szerzett!

GÓÓÓL! Eldőlt a meccs! DUDÁS ÁDÁM, kihasználva Simac hibáját védhetetlenül lőtt a hosszú sarokba. 2-0

90
    4 perc lesz a hosszabbítás.

89
    Újabb immár a 12. Loki szöglet, de igazi nagy helyzet továbbra sincs.

87
    Hatalmas kavarodás a győri kapu előtt, Koltai bravúrosan szabadított fel.

86
    Coulibaly ollózott - fölé.

85
    Már a 11. Loki szöglet következik.

84
    Hatalmas mezőnyfölényben van ezekben a percekben a DVSC, de nagyon sok a játékukban a pontatlanság,

83
    Czvitkovics lőtt nehéz szögből, Sztevanovics védett.

82
    A 3. ETO csere, Pilibaitis jön Varga Roland helyére.

81
    Coulibaly lövése is fölé szállt.
    Bódi helyén Szécsi Márk is a pályán.

80
    Nagy erőket mozgósít a DVSC az egyenlítés érdekében, de nincs egyelőre góljuk.

79
    Nagy debreceni helyzet; Bódi lövését védte Sztevanovics!

78
    A hangulatra továbbra sem lehet panasz, mindkét szurkolótábor lankadatlanul bíztatja övéit.

77
    Völgyi jó lövését védte Verpecz; szöglet következik.

75
    Jön a meccs hajrája; vajon tud -e változtatni a címvédő Debrecen vagy gyakorlatilag lemondhat az aranyéremről?

74
    Czvitkovics nagyszerűen emelt Szakály Péter elé, de a Loki támadója rosszul vette át a labdát a büntetőterületen belül.

73
    Mindenképpen ki kell emelni a nagyszerű játékvezetést; eddig Szabó Zsolt gyakorlatilag észrevétlen maradt!