NHL
San Jose Sharks – Colorado Avalanche 4:0 (vége) | New York Rangers – Toronto Maple Leafs 5:2 (vége) | Columbus Blue Jackets – Chicago Blackhawks 2:3 (vége)
Florida Panthers – Philadelphia Flyers 1:7 (vége) | Calgary Flames – Edmonton Oilers 4:2 (vége)
Florida Panthers
1:7 (0:3, 1:2, 0:2)
Philadelphia Flyers
vasárnap 27.01.2013, 01:30 • BB&T Center, Sunrise • NHL

A Flyers ma mindenben felülmúlta riválisát, bár a gólkülönbség talán túlzó, ez inkább a kapu előtti határozottságból árul el valamennyit.

Döntőnek a második harmad vége bizonyult, amikor a vendégek növelni tudták az előnyüket, és a Panthers már úgy jött ki a záró harmadra, hogy sok reménye nem volt még az egyenlítésre sem.

Ennek megfelelően a Flyers még berámolt két gólt, kiütésessé téve a győzelmét. (04:12:57)

A Flyers gólt szerzett!
    RUSLAN FEDOTENKO a kapu mögül kap egy jó átadást Talbottól, és közelről a kapuba talál! 1:7 Assziszt: Talbot, McGinn

46:10
    Schenn közeli lövését Clemmensen védi

46:00
    Upshall lövése megy fölé
    Gólok és gólpasszok: 40. Mueller (Jovanovski) - 4. Timonen (Giroux, Briere), 8. Read (Giroux, Bryzgalov), 19. McGinn (Coburn, Fedotenko), 39. Read (Coburn, Schenn), 40. Schenn, 41. Read (Schenn), 48. Fedotenko (Talbot, McGinn)

Florida Panthers: Theodore (Clemensen) - Jovanovski, Campbell, Kuba, Ellerby, Caruso, Strachan - Upshall, Weiss, Fleischmann - Kovalev, Mueller, Huberdeau - Santorelli, Matthias, Kopecký - Parros, Smithson, Skille.
    Philadelphia Flyers: Bryzgalov - Sestito, Timonen - Giroux, Couturier, Hartnell - Simmonds, Foster - Wellwood, Schenn, Voracek - Read, Briere, Talbot - Laughton, Fedotenko, Mészáros - Grossmann, Coburn - Rinaldo, Gervais, McGinn

Játékvezetők: Gord Dwyer, Chris Lee - Bryan Pancich, Tim Nowak