Queens Park Rangers – Norwich 0:0 (vége) | Newcastle United – Chelsea F.C. 3:2 (vége) | Arsenal FC – Stoke City 1:0 (vége)
West Ham United – Swansea City 1:0 (vége) | Everton FC – Aston Villa FC 3:3 (vége) | Reading FC – Sunderland AFC 2:1 (vége)
Wigan Athletic – Southampton FC 2:2 (vége) | Fulham FC – Manchester United 0:1 (vége)
Wigan Athletic
2:2 (1:0)
Southampton FC
szombat 02.02.2013, 16:00 • DW Stadium, Wigan • Barclays Premier League

Mérkőzés vége. (17:52:19)

90
    James McCarthy helyett Angelo Henriquez állt be hazaikhoz.

90
    3 perc lesz a hosszabbítás.

90
    A Wigan gólt szerzett!

SHAUN MALONEY egalizált! Megint egy szöglet után volt eredményes a hazai csapat, a fejes után lecsorgó labdát Maloney közvetlen közelről pofozta a kapuba.

89
    Wigan szöglet, talán az utolsó lehetőség.

87
    Teljesen sokkolta a Wigant a gól, a hazai szurkolók néma csendben ülnek.

85
    A Southampton gólt szerzett!

MORGAN SCHNEIDERLIN szerezte meg a vezetést a vendégeknek! Jay Rodriguez gyönyörűen száguldott végiga bal oldalon, majd az alapvonalról középre adott, Schneiderlin pedig 4 méterről a kapuba bombázott.

83
    Wigan szöglet következik.

81
    Lement a vendégektől Jason Puncheon, helyén a tinédszer James Ward-Prowse kap pár percet.

81
    Kifejelték a szögletet.

80
    Shaw mentett szögletre egy ígéretes hazai kontra végén.

78
    Nem tud kijönni most a Wigan a szorításból.

76
    Lmbert szúrta rá 22-ről laposan, 1,5 méterrel ment el a bal kapufa mellett a lövés.

75
    Roger Espinoza ment le, és az utolsó 15 percre Callum McManaman állt be a hazaiakhoz.

73
    Felpörögtek az események, egy balról érkező beadást Lambert tűzött rá kapásból, nem sokat tévedett!

72
    Rodriguez lövését blokkolta Caldwell!

71
    Kapufa! A lecsorgó labdát egy vendég támadó tűzte rá 11 méterről, a bal kapufát találta telibe!

70
    Vendég szöglet.

68
    Láthatóan már csak kihúzna akarta a meccs végéig a Wigan, mert most, hogy imsét egál az állás rögtön aktivizálták magukat.

64

RICKIE LAMBERT egalizált! Meg lett az eredménye a vendégek erőfeszítéseinek! Cork beadását Rodriguez fejelte tovább, majd Lambert közvetlen közelről fejelt a kapuba!