RCD Mallorca – CA Osasuna 1:1 (vége) | Real Club Celta de Vigo – Valencia 0:1 (vége) | Levante – Málaga CF 1:2 (vége)
Real Madrid – Sevilla 4:1 (vége) | La Coruňa – Granada 0:3 (vége)
Levante UD
1:2 (1:1)
Malaga CF
szombat 09.02.2013, 20:00 • Ciutat de València • Primera División

A Levante az első félidőben játszott veszélyesebben, de egy rosszul megítélt büntető miatt döntetlennel vonulhattak szünetre.
    A második 45 perc elején született gyors vendéggól megpecsételte a hazai csapat sorsát, utána sokat szabálytalankodtak, kevesebbet futballoztak.
    A Malaga így továbbra is ott tanyázik a 4. helyen, a Levante nem hogy befogta volna őket, tovább távolodott a tabellán mai vendégeitől. (21:52:09)

93

91
    Toulalan döntötte ki a szögletzászlót

90
    3 perce maradt a Levanténak, bár a hazaiak mintha már beletörődtek volna a vereségbe