Real Madrid – Barcelona 2:1 (vége) | La Coruňa – Rayo Vallecano 0:0 (vége) | CA Osasuna – Athletic Bilbao 0:1 (vége)
Valencia – Levante 2:2 (vége)
Deportivo La Coruňa
0:0 (0:0)
Rayo Vallecano
szombat 02.03.2013, 18:00 • Riazor Stadion • Primera División

Összességében igazságos döntetlen született a Riazor-ban, más kérdés, hogy ezzel a Deportivo nincs kint a szakadékból, továbbra is az utolsó helyen tanyáznak Rikiék.
    Az első félidő a vendégeké, a második játékrész pedig a hazai csapaté volt egészen a 86.. percig, amikor is Marchena kiállítása miatt emberelőnybe került a Rayo.
    Ekkor több nagy lehetősége is kimaradt a madridi csapatnak, így a két együttesnek ma meg kell elégednie a pont osztozkodással (19:52:48)

93
    Salamao betekerését Rubén öklözi ki

93
    Szabadrúgás a hazaiak javára, ívelés jöhet

92
    Kimarad a meccslabda! Egy centerezésbe Delibasic nem tudja elég jól beletenni a lábát 4 méterre a kaputól!

91
    Castro fejeli haza rosszul a labdát, majdnem öngól lett belőle!

91
    Piti lövése száll jócskán fölé

90
    Bangoura beadását kivágják a hazaiak

89
    Veszélytelen Rayo szöglet, meg lesz a madridiak második döntetlene a szezonban?

88
    Aranzubia üti ki szögletre Piti furfangos emelését!

87
    Teljesen beszorul a Deportivo,a döntetlenért küzdenek!

86
    MArchena megkapja második sárgáját, mehet zuhanyozni, emberelőnyben a Rayo!

85
    Pizzi beadását kifejelik a vendégek, a kipattanót pedig rosszul találja el Aguilar