Werder Bremen – FC Augsburg 0:1 (vége) | VfL Wolfsburg – FC Schalke 04 1:4 (vége) | Norimberk – SC Freiburg 1:1 (vége)
Hamburger SV – SpVgg Greuther Fürth 1:1 (vége) | Borussia Dortmund – Hannover 96 3:1 (vége) | Bayer Leverkusen – VfB Stuttgart 2:1 (vége)
Hamburger SV
1:1 (1:1)
SpVgg Greuther Fürth
szombat 02.03.2013, 15:30 • Imtech Arena, Hamburg • Bundesliga

Remek első félidő után, amiben kettő gólt is láthattunk, egy gyenge második félidővel untattak minket a csapatok.
    Remekül végrehajtotta a mai mérkőzésre kitalált taktikáját a Fürth, a Hamburg pedig hiába támadott rengeteget, semmi színt nem tudtak vinni a játékukba.
    Igazságos döntetlen született a mai délutánon, a Hamburgnak ez a játék kevés lesz ha indulni akar az EL-ben, a Fürth pedig túl lassan gyűjtögeti a pontokat, ez nem biztos , hogy elég lesz akár az osztályozó eléréséhez is.
    (17:23:43)

91
    Van der Vaart szabadrúgását Jansen fejelte kapura, Hesl védett, de kipattant róla a labda, majd Besiter elől elütötte a játékszert.

90
    Kettő perc a hosszabbítás.

90
    A hamburgi szurkolók már elindultak hazafelé...

89
    Beister volt lesen a hazaiaktól, hiába lőtt a hálóba.

87
    Szöglet a Hamburgnak, Hesl szögletre ütötte a beadását, jöhet az ismétlést, de az hosszúra sikeról, kirúgják a védők.

86
    Son helyére Bruma állt a hazaiaknál.

85
    Geis helyén Pestos a Fürthben.

84
    Berg lábában maradt a gól ismét, 14 méteres lövése mellé szállt.

83
    Berg próbálkozott gy fejessel, de Hesl kapus a helyén volt és lehúzta a levegőből a labdát.

81
    Vajon most is sikerül a Fürthnek a gólszerzés az utolsó percekben , mint a Schalke ellen? Vagy a Hamburg behúzza mégis a kötelezőt?

80
    Son ollózott kapura 12 méterről egy előre ívelt labdát, de Hesl könnyedén fogta a lövést.