FK Anzsi Mahacskala – Newcastle United 0:0 (vége) | FC Viktoria Plzen – Fenerbahce 0:1 (vége) | VfB Stuttgart – S. S. Lazio 0:2 (vége)
FCSB – Chelsea F.C. 1:0 (vége) | Benfica – Girondins Bordeaux 1:0 (vége) | Tottenham Hotspur – Internazionale 3:0 (vége)
Levante – FC Rubin Kazany 0:0 (vége) | FC Basel – Zenit 2:0 (vége)
FK Anzsi Mahacskala
0:0 (0:0)
Newcastle United
csütörtök 07.03.2013, 18:00 • Gyinamo Stadion • Európa liga

Barátságos döntetlen lett a vége a mai Anzsi-Newcastle összecsapásnak, a hazaiak nem tudták megszerezni az óhajtott győzelmet, nincs előnyük így az angliai visszavágóra.
    Az Anzsi többet támadott, de csak Eto'o két lövése volt igazán veszélyes a kapura. A Newcastle nagyon a védekezésre koncentrált, így az összecsapás eléggé haloványra sikeredett.
    A visszavágó még teljesen nyitott, az Anzsi egy idegenben szerzett góllal még könnyen meglepheti a Newcastlet, kíváncsian várjuk a jövő heti visszavágót! (19:56:23)

92
    Traoré volt szabálytalan a Newcatle tizenhatosán belül, szabadrúgás kifelé a vendégeknek.

90
    Három perc a hosszabbítás.

89
    Eshchenko helyére Logashov jött a hazaiaknál.

87
    Eshcenko lába görcsölt be, ápolni kell.

86
    Eto'o a tizenhatos sarkáról próbálkozott lövéssel, de nem tudta elég erősen ellőni, így könnyen fogta Elliot kapus a lövést.

85
    A Newcastle az utóbbi tíz percben többet kezdeményez.

83
    Cabaye helyén Tiote a vendégeknél.

83
    Shatov helyén Carcela a hazaiaknál.

82
    Zhirkov esett el a tizenhatos bal szélén, de nem volt szabálytalan vele Simpson.

81
    Haidara kapott egy indítást a bal szélen, de túl erősen adta be, nem érték el a társai.

80
    Sisokko volt lesen a Newcastleből.

79
    Marveaux próbálta becselezni magát a tizenhatosra, de elakadt a harmadik védőnél.

78
    A Newcatle hamar átért a másik kapuhoz, szöglettel jöhetnek ők is, a beadást kifejelik a védők.

77
    Szabadrúgás az Anzsinak 27 méterre a kaputól: Eto'o lövése azonban főlé ment jócskán.

76
    Ameobi egy beadásnál lökte védőjét, ezért szabadrúgás a Newcastlenek.

75
    Ameobi volt lesen a vendégek közül.

Kolarics László

Gólok:

Lapok:   33. Haidara (ANZ)

FK Anzsi Mahacskala: Gabulov – Jescenko, Joao Carlos, Ewerton, Zirkov – L. Diarra, Jucilei, Achmedov, Willian(22.Traoré), Shatov(83.Carcela) – Eto'o
    Newcastle United: Elliot – Simpson, Yanga-Mbiwa, Perch, Haidara – Anita(73.Taylor), Cabaye(83.Tiote), Obertan, Marveaux, Ben Arfa(63. Ameobi) – Sissoko

Játékvezetők: Vad István- Tóth Vencel, Albert István- Bognár Tamás és Fábián Mihály