Dunaújvárosi KKA – HC Zalău 30:25 (vége) | Békéscsaba – U Jolidon Cluj 31:26 (vége) | HC Zalău – U Jolidon Cluj 26:33 (vége)
Békéscsaba – Dunaújvárosi KKA 30:29 (vége)
Dunaújvárosi KKA
30:25 (16:16)
HC Zalău
szombat 10.08.2013, 09:00 • Békéscsaba Városi Sportcsarnok • Puebla Kupa

A torna következő mérkőzése 11.00-kor kezdődik, a Békéscsaba a Kolozsvár ellen játszik (10:26:38)

A félidei döntetlen után a szoros védekezéssel el tudott lépni ellenfelétől a Dunaújváros, majd a bírókkal folytatott közjáték miatt szétesett fejben a Zilah és 5 gólos vereség lett a vége.
    Ezzel az eredménnyel ideiglenes átveszi a vezetést a tornán a Dunaújváros, míg a román együttes elvesztett torna győztes álmait.

60
    Mérkőzés vége. (30:25)

60
    A Zilah kapott büntetőt, ám Vich kifogta és megszólalt a duda! (30:25) (30:25)

60
    Radl eredményes a jobb szélről (30:25) (30:25)

59
    Vincze indulhatna, de akadályozzák ebben. (29:25) (29:25)

58
    Radl használta ki a bejátszást (29:25) (29:25)

58
    Cicic értékesítette a hetest és törte meg a 4 perces gólcsendet (28:25) (28:25)

57
    A Zilah kap hétméterest (28:24) (28:24)

56
    Belemenést fújnak a bírók, vitatható ítélet (28:24) (28:24)

56
    Bulath húzta fölé (28:24) (28:24)

55
    Kapust cserél a román csapat (28:24) (28:24)

54
    Hasonló a túloldalon, Radl indult és lőtt a kapuba (28:24) (28:24)

54
    Pontatlan bejátszás,indult a Zilah és Pintea ezt ki is használta (27:24) (27:24)