HK Spišská Nová Ves – DVTK Jegesmedvék 4:1 (vége) | Nové Zámky – SHK Hodonín 8:4 (vége)
HC MIKRON Nové Zámky
8:4 (2:0, 3:2, 3:2)
SHK Drtiči Hodonín
kedd 13.08.2013, 18:00 • Forastav jégcsarnok • Felkészülési mérkőzés

59:06
    Az Érsekújvár gólt szerzett!
    Szép hazai akció végen NAGY GERGÖ elé kerül a pakk és már csak az üres kapuba kellett beütni. Gólpasszok: Baron Martin.

57:55
    A Hodonin gólt szerzett!
    Potyognak a gólok, gyorsan kihasználják az előnyt a vendégek DUCHOSLAV RADOSLAV révén. Gólpassz: Pavešič

57:38
    De közbecsúszik egy két perces kiállítás Podstavek kap 2 percet a hazai csapatból.

55:19
    Egy szép kiugratás végén DUBEC MAREK szépen csapja be a kapust. Gólpassz: Podstavek Albín.

54:36
    Szépít a vendég csapat CHARVÁT MATEJ révén. Gólpassz: Vrba

52:56
    Kiállítás a vendégektől a csapatkapitány Pes kap két percet bottal akasztásért.

46:56
    Smericka a másik oldalon közelről lőhetett, de Chovan az útjába volt.

45:32
    KRAUS KRISTIÁN szépen megy el a baloldalon és felvarrja a felsőbe, parádés gól volt. Gólpassz nélkül

42:40
    A körök közül mellé bombáznak a morvaiak, veszélyes volt.

37:10
    A vendégek lőnek egy gólt , de a bíró nem adja meg, mert a korcsolyával rúgták be a pakkot.

36:27
    Óriási vendég ziccer, közelről a palánkba vágja Pavesic a pakkot

34:55
    Chovan véd egy szólót, nagy bravúr volt.

33:24
    Ez a gól is épp úgy mint az előző egy szépen kidolgozott akció után volt. SMETANA RADOSLAV a végen mindenkit kicselezet és épp hogy csak betolta a kapuba a pakkot. Gólpassz nélkül.

31:15
    Szépségdíjas kombináció végén csak be kellett ütni az üresbe. KRAUS KRISTIAN volt a góllövő, Gólpasszok: Nagy Gergő, Barčák Rastislav.

29:44
    Charvát megy ki két percre kettős hazai emberelőny

28:37
    Az előző belemenésért kiállítás a vendégektől 2 perc Pavešič

28:37
    Kemény belemenés a palánknál, egy hazai játékost kell ápolni. Dobrý Lubost vezetik le a jégről.

26:50
    PES a körök közül keményen betalált. Gólpassz nélkül

25:47
    Parádés gól amolyan szovjet akció után a csiki csuki végén STEFANKA MIROSLAV szépen helyezi a kapuba a pakkot. Gólpasszok: Caládi Erik, Uram Marek

23:04
    Kiállítás a vendégektől Vrba kap 2 percet

21:31
    Barcák óriási ziccerben akapus alatt is átcsorgott a korong, de végül épphogy mellé ment.

20:29
    POPELA LUKÁS kapott pontos passzot a körök közé és védhetetlenül kilőtte a jobbalsót.

19:55
    És egy ziccert véd még Chovan kapus a végén

18:48
    Óriási bomba találja el a hazai kapuvasat

17:43
    URAM MAREK elcsíp egy korongot és fölhelyezi a sarokba, szép gól volt. Gólpassz: Stefanka Miroslav

11:38
    Óriási ziccer a másik oldalon, ott pattogott a korong a gólvonalon, de nem tudták bekotorni a hazai csatárok.

09:10
    Sucharda kemény lövését a kék vonaltól, szépen védi a vendég kapus

06:50
    Szép vendég kombináció végén Chovan kapus nagyot védet. Ziccer volt a javából.

04:38
    PODSTAVEK ALBÍN beverekedte magát egész a kapus elé, és kétszerre bekotorta a korongot. Gólpassz: Nagy Gergő

Róbert Balogh

Gólok és gólpasszok: 5. Podstavek (Nagy), 18. Uram (Stefanka M.), 21. Popela (Uram, Zajac), 26. Stefanka (Caládi, Uram), 32. Kraus (Nagy, Barcák), 46. Kraus, 56. Dubec (Podstavek), 60. Gergő (Baron) – 27. Pes, 34. Smetana R., 55. Charvát (Vrba), 58. Duchoslav (Pavešič)

HC MIKRON Nové Zámky: Chovan (Púš, Krajčovič)- Baron, Zajac, Sucharda, Kráľ, Lehotský, Popela, Kraus, Varga- Uram, Štefanka M., Čaládi- Dubec Marek, Nagy, Podstavek- Klobučník, Dobrý, Bútora- Ružička, Barčák, Dubec Martin.
    SHK Drtiči Hodonín: Kotvan(Zavadil) – Kulyk, Laporte, Charvát, Smetana R., Kundera – Pavešič, Směřička, Duchoslav, Peš(C), Velechovský – Belisle, Zábojník, Smetana T.,Kuba(A), Vrba – Polesný, Miklík, Škorík, Tomi, Kučera(A).

Játékvezetők: Druga – Ondrušek, Bachúrek