Cegléd – Kozármisleny 3:2 (vége) | Nyíregyháza – Dunaújváros 4:0 (vége) | Tatabánya – Szolnok 1:1 (vége)
Balmazújváros – Kisvárda 3:3 (vége) | Sopron – Szigetszentmiklós 1:0 (vége) | Gyirmót – BFC Siófok 0:1 (vége)
ZTE – Ajka 2:2 (vége)
ZTE FC
2:2 (1:1)
FC Ajka
szombat 24.08.2013, 19:00 • ZTE Aréna, Zalaegerszeg • Merkantil Bank Liga

Köszönöm a figyelmet! (20:57:17)

A második félidőben jóval többet támadtak a hazaiak, de egy kontra után az ajkaiak szereztek vezetést, amit a ZTE egy percen belül kiegyenlített. A zalaiak ezután is a kezükben tartották a mérkőzést, azonban újabb gól nem született, így mindkét csapatnak meg kellett elégednie az egy-egy ponttal. Vélhetően az ajkaiak örülnek ennek jobban.
    Jövő hét szerdán ismét összecsap a két együttes, akkor a Magyar Kupában mérik össze erejüket. Arról a találkozóról is élő, szöveges tudósítással jelentkezünk.

90+5
    Grbic lőtt 24 méterről, szabadrúgásból a kapu fölé.

90+4
    Egy nagy tumultus után Prekletet állítja ki a játékvezető.

90+3
    A vendégek edzője is mehet a lelátóra.

90+2
    Preklet adta el a labdát a vendég térfél közepén.

90+1
    Frizoni kap sárgát reklamálásért.

89
    Babati húzta vissza Sipost, sárga.

88
    Előreívelt labda után Pavicevic fejel 11 méterről a kapus ölébe.

87
    A ZTE támad, az ajkaiak már megelégednének az egy ponttal is. Ez látszik az edzőjükön is.