Bayern München – Norimberk 2:0 (vége) | Bayer Leverkusen – Borussia M'gladbach 4:2 (vége) | Hannover 96 – FC Schalke 04 2:1 (vége)
1899 Hoffenheim – SC Freiburg 3:3 (vége) | 1. FSV Mainz 05 – VfL Wolfsburg 2:0 (vége) | Hertha BSC – Hamburger SV 1:0 (vége)
Hertha BSC
1:0 (0:0)
Hamburger SV
szombat 24.08.2013, 18:30 • Olympiastadion Berlin, Berlin • Bundesliga

Köszönjük a figyelmet! (20:27:13)

Egy gól és más semmi... Némi túlzással ez volt a szombat késő délutáni meccs. Az első félidő szinte élvezhetetlen volt, a második már sokkal jobb, s bő negyedórával a vége előtt egy gyönyörű akció végén Ramos bevágta a labdát a vendégek kapujába. A Hertha rajtja így fantasztikus, a Hamburgnál ellenben látványos a válság, ami könnyen lehet, az edző fejébe kerül majd...

94
    Calhanoglu ível be jobbról, de a felfejelt labda a kirontó Kraft kapus zsákmánya lesz.

93
    Westermann ível balról középre, a rövidről fejelik ki a labdát a hazai védők.

93
    Schulz kapott görcsöt, az ő ápolásával zajlik a végjáték.

92
    Van der Vaart jobboldali szögletét a rövidnél érkező Westermann csúsztatja az oldalhálóba.

91
    Calhanoglu balról betekert szabadrúgását leteszik Jiráceknek, akinek a lövése szögletre pattan egy védőről.

89
    Beister vezeti ki a labdát a bal szélen, jöhet a Hertha.

89
    Kettős cserére készül a Hamburg. Minek már?!

88
    Ben-Hatirát Wagner váltja a berlini csapatban.

87
    Calhanoglu baloldali szögletét a hosszúról Rudnevs fejeli a háló tetejére.

87
    Calhanoglu passzát Zoua adja középre jobbról, egy hazai lábról pattan szögletre a labda.

86
    Badelj helyén Calhanoglu az első hamburgi csere.

85
    Arslan baloldali szögletét az ötösről Badelj csúsztatja meg, Kraft nagyot véd, majd Zoua ismétlését is hatástalanítja a kapus.

85
    Diekmeier jobboldali beadását Lustenberger fejeli ki Rudnevs elöl, majd Badelj lábáról szedik le a labdát a hazaiak, szöglet.