– Békéscsaba 1:1 (vége)
1:1 (1:0)
Békéscsabai Előre 1912 SE
vasárnap 25.08.2013, 18:00 • Illovszky Rudolf-Stadion, Budapest • Merkantil Bank Liga

Egy nagyon harcos és kemény, valamint a másodosztály színvonalához képest egészen jó kis mérkőzésen a Vasas emberhátrányban is sokáig tartotta az I. félidőben megszerzett egygólos előnyét, de a hosszabbításban végül a Békéscsaba megtörte a hazai védelem és a kiválóan védő Németh Gábor kapus ellenállását és hazavitt egy pontot a Fáy utcából! Összesságében soha rosszabb meccset az NB II-ben! Köszönjük kedves olvasóink megtisztelő figyelmét, tartsanak továbbra is velünk! (19:58:50)

92
    A Békéscsaba gólt szerzett!
    Gólszerző MOSQUERA. Az utolsó utáni pillanatban mentette meg az egyik pontot a Békéscsaba! A sokadik szögletet követően tumultus alakult ki a Vasas kapuja előtt és végül MINA ARBEY MOSQUERA begyötörte a labdát Németh Gábor kapujába! 1-1

91
    Pozsár szögletét Leucuta fejelte rá, de a labda a kapufáról pattant ki!

90
    2 perc lesz a hosszabbítás!

89
    Gyönyörű jelenetnek lehetett szemtanúja az itt lévő mintegy 800 néző! Lucas a jobb oldalról remek lövést zúdított a hosszú sarok felé, de Németh Gábor parádés vetődéssel, bravúrral hárított! Ilyen jelenetekért érdemes meccsre járni!

88
    2 perc van még a meccsből, támad a Bákéscsaba!

86
    Tölgyesi labdája suhant el Mosquera lába mellett.

85
    Zamostny helyére Görgényi Dávid jön be a Vasasnál és így Övé lett a csapatkapitányi karszalag is!

84
    Cseke 15 méterről lőtt a jobbösszekötő helyéről, de Scsekics védett!

83
    Leucuta elment a szélen, de mielőtt beadhatott volna elcsúszott, így oda a vendéghelyzet!

82
    Engel és Lopes is önfeláldozóan mentett Mosquera elől! Utóbbit ápolni is kellett az eset után, de már újra a pályán!

80
    Németh Gábor továbbra is nagyon magabiztosan véd.

79
    Kicsit több mint 10 perc van hátra, vajon betalál -e emberelőnyben a vendégcsapat?

77
    Remili szabadrúgásból beívelt labdája ezúttal nem volt veszélyes kapura.

76
    Szögletre szöglet jöhetett, mely után az oldalhálóban landolt a labda Remili beadása után.