Lokomotiv Moszkva – FK Rostov 5:0 (vége)
Lokomotiv Moszkva
5:0 (1:0)
FK Rostov
hétfő 26.08.2013, 18:00 • Stadion Lokomotiv, Moskva • Premjer-Liga

Vége! Nizovtsev megkegyelmez a csapatoknak! A Lokomotiv kiütéssel legyőzi a tabella élére ácsingózó Rostovot, sőt az 5 gólos sikerrel meg is előzi őket.
    A második félidő értékelhetetlen volt a két kiállítás miatt, Kalatchev jó játéka azonban a vendégektől kiemelendő, a hazaiaknál a véleményem szerint meccs embere Denisov három asszisztja földöntúli teljesítmény.
    Lokomotiv Moskva-Rostov 5-0! (19:53:11)

92
    Shishkin is bead, kijön.

91
    Samedov emel be Pavlyuchenkohoz, Xulu el tudja fejelni nagy nehezen!

91
    2 a ráadás.

90
    Az utolsó perc, senki nem akar már focizni.

88
    4-0-nál egyébként a Lokomotiv megelőzte a táblázaton a Rostovot, hiába kezdett a vendégcsapat +9-el, a hazaiak +3-as gólkülönbséggel.

87
    Samedov szöglete, kis szöglet.

86
    Hiába a kakaskodás, a kiállítások, a büntető, aligha lesz itt hosszabbítás.

85
    Samedov beadása nem jó, majd Boussoufa lövését Djakov blokkolja.

83
    A Lokomotiv gólt szerzett!

Pavlyuchenko semmisíti meg a Rostovot az 5. góllal. Denisov harmadik asszisztját is kiosztja, 7 méterről hátragurít, Pavlyuchenko ballal a hosszúba pörget, 5-0!

82
    A tv-n a VIP-páholyt mutatták, kint ültek a vendégek, bent pedig az üvegen keresztül láthattuk a meccset egy óriáskivetítőn. Fantasztikus kép volt!

80
    Gatcan egy megkerülős csellel indul el, aztán mikor megcsinálná, elcsúszik.

79
    Nem igazán forszírozza a Lokomotiv, ha náluk van a labda, próbálkoznak, de nem élet-halál kérdés.

77
    Boussoufa emel középre Pavlyuchenkohoz, aki nem tudja elpiszkálni Pletikosa mellett a levegőből, 6 méterről, a kapusé!

76
    Lolo személyében egyébként nem csak egy játékos vált ki a Rostovból, hanem a Kalatchev melletti egyetlen jól teljesítő játékos a mai napon.

76
    Boussoufa csavar fölé!

74
    Pavlyuchenkot döntik fel középen, 18 méteren.

73
    Miranchuk lő az ötösről, az alapvonalról, Pletikosa fogja.

Guber Péter

Gólok: 44. Caicedo, 53. Samedov (bünt.), 57. Maicon, 62. Tarasov, 83. Pavlyuchenko

Lapok:   29. Boussoufa (LOM) – 27. Kanga (FKR), 47. Lolo (FKR)   57. Lolo (FKR)   52. Agalarov (FKR)

Lokomotiv Moszkva: Abaev – Denisov, Durica, Corluka, Shishkin – Maicon (Miranchuk, 72.), Tarasov, Mykhalyk (Lassana Diarra, 64.), Samedov – Boussoufa – Caicedo (Pavlyuchenko, 66.)

Cserék: Burlak, Grigorjev, Palyuchenko (66.), Obinna, Kresic, Tigorev, Ozdoev, Yanbayev, Miranchuk (72.), Tkachev, Lassana Diarra (64.)

FK Rostov: Pletikosa – Sheshukov, Djakov, Xulu, Lolo – Kalatchev, Gatcan, Agalarov, Ananidze (Milic, 56.) – Kanga (Poloz, 56.) – Dzyuba (Fatullaev, 64.)

Cserék: Khudobyak, Byung-Soo Yoo, Poloz (56.), Bastos, Amelchenko, Vasilyev, Fatullaev (64.), Milic (56.)

Játékvezetők: Nizovtsev – Tzelovalnikov, Bogach

Nézőszám: 10000