FC Rubin Kazany – Molde 3:0 (vége) | Spartak Moskva – FC St. Gallen 1879 2:4 (vége) | Dila Gori – Rapid 0:3 (vége)
FC Nordsjælland – Elfsborg 0:1 (vége) | AFC Astra Giurgiu – Maccabi Haifa 1:1 (vége) | VfB Stuttgart – Rijeka 2:2 (vége)
Dynamo Kijev – Aktobe 5:1 (vége) | Trabzonspor – FK Kukësi 3:1 (vége) | APOEL – Zulte Waregem 1:2 (vége)
AS Saint-Étienne – Esbjerg FB 0:1 (vége) | Liberec – Udinese Calcio 1:1 (vége) | Sheriff – FK Vojvodina Novi Sad 2:1 (vége)
Besiktas JK – Tromsö 2:0 (vége) | Petrolul – Swansea City 2:1 (vége) | OGC Nice – Apollon Limassol 0:0 (vége)
KRC Genk – FH Hafnarfjördur 5:2 (vége) | Thun – Partizan Bělehrad 3:0 (vége) | Skënderbeu – Odessa 1:0 (vége)
Eintracht Frankfurt – Qarabag 2:1 (vége) | Standard Liège – FK Minsk 3:1 (vége) | FC Dnipro Dnipropetrovsk – Kalju 2:0 (vége)
FC Pasching – Estoril 1:2 (vége) | Śląsk – Sevilla 0:5 (vége) | Feyenoord Rotterdam – Kubany 1:2 (vége)
ACF Fiorentina – Grasshopper 0:1 (vége) | Tottenham Hotspur – Dinamo Tbilisi 3:0 (vége) | Real Betis – Jablonec 6:0 (vége)
Sporting Braga – CS Pandurii 0:2 (hosszabbítás vége)
FC Petrolul Ploieşti
2:1 (0:0)
Swansea City
csütörtök 29.08.2013, 19:30 • Ilie Oană • Európa liga

A játékvezető lefújja a találkozót. A Swansea összesítésben 6:3-mal jut be az EL csoportkörébe,a Petrolulnak meg marad a bajnokság ahol a hétvégén a Concordia csapatát fogadja a Contra csapat (21:21:20)

90+4
    Ismét Hoban veszélyeztetett,a lövése Amat lábáról centikkel kerülte el a vendég kaput

90+3
    Egy szögletet követően Hoban került helyzetbe,egy szép esernyő után egyből lőtt,nem talált viszont kaput

90+2
    Még az utolsó perceket is megnyomja a Petrolul. Miért nem tudtak így játszani az első félidőben?

90+1
    A spori 3 percet tesz rá,ez alatt kéne 3 gólt lőnie a hazaiaknak

90
    Younés Hamzát a pályán kívül ápolják,aligha lesz ebből folytatás

89
    Hamza maradt a földön,ismét ápolni kell a tunéziai játékost,aki bicegve hagyja el a játékteret

88
    A hazai játékosok becsülettel hajtanak,legalább a győzelmi prémiumot had kapják meg

88
    Emberhátrányban a Swansea. A csapatkapitány,Leon Britton kapta meg második sárgalapját

87
    Újabb lap,ezúttal labdaelrúgásért Manuel Chico Flores kapta

85
    Nagy dulakodás után Alejandro Pozuelo kapott sárgalapot

83
    A Petrolul gólt szerzett!
    Guilherme centire pontosan ívelte HAMZA fejére a labdát,ő pedig védhetetlenül fejelt a kapuba,ismét a románoknál az előny,legalábbis ezen a mérkőzésen

80
    Prisot állítja meg lesen a partjelző

77
    Miguel "Michu" Pérez helyén a folytatásban 21-essel José Alberto Cañas

74
    A Swansea gólt szerzett!
    Újabb gól,nem sokáig tartott a hazaiak öröme. Egy Rangel beadást követően LAMAH kapásból vágta be a labdát Bornescu kapujába. 6:2 a Swansea-nak

73
    PRISO nagyon szépen lépett ki a védők mögül és lőtt Tremmel kapujába,vezetnek a hazaiak,összesítésben 5:2 a Swansea-nak

72
    Ovidiu Hoban révén végre van a második félidőben román lehetőség is,bár ebből sem lett semmi