ETO-SZESE – PICK 19:31 (vége) | Vác – Tatabánya 21:22 (vége)
ETO-SZESE
19:31 (10:11)
OTP Bank - PICK Szeged
vasárnap 22.09.2013, 16:00 • Egyetemi Csarnok, Győr • Férfi kézilabda NB1

Az első félidőben nagyon jól tartotta magát, és nagyon jól is játszott az újonc, és a második félidő elején is volt esélye az egyenlítésre.

Ez nem sikerült, és ezután fokozatosan növelte az előnyét a Pick, elsősorban Ancsin átlövéseinek köszönhetően, de kapusai is remekül védtek.

Jobb csapat a Szeged, de az látszik az ETO-SZESÉ-n, hogy egyre komolyabb játékerőt képviselnek, számolni kell velük minden ellenfelüknek. (17:37:49)

60
    Mérkőzés vége. (19:31)

60
    Vranjes az utolsó másodpercben még értékesít egy ziccert (19:31) (19:31)

60
    Gidai értékesít egy ziccert (19:30) (19:30)

59
    Parrondo újabb gólja indítás után (19:29) (19:29)

58
    Parrondo lefordulásból talál be (19:28) (19:28)

58
    Eladott labda a Szegednél és a Győrnél is (19:27) (19:27)

58
    Gebhardt gyönyörű csel után talál be a Szeged kapujába (19:27) (19:27)

57
    Mindegia betörés után cunderből talál be (18:27) (18:27)

56
    Sulc dob mellé átlövésből, a túloldalon Gebhardt lövését Tóth Mihály fogja (18:26) (18:26)

56
    Emberhátrányban támad a Szeged (18:26) (18:26)

56
    Eladja a labdát az ETO... (18:26) (18:26)

55
    Ancsin áll ki két percre (18:26) (18:26)

55
    Sulc betörésből eredményes (18:26) (18:26)

55
    Tóth adja el a labdát (18:25) (18:25)

54
    Lorger fogja Vranjes ziccerét (18:25) (18:25)

54
    Gebhardt eredményes, ezúttal nem a szélről (18:25) (18:25)

53
    Parrondo ziccerét fogja Lorger, de kiállítás a Győrieknél, Tóth Emil pihen 2 percig (17:25) (17:25)

52
    Tóth Emil értékesít egy bejátszást (17:25) (17:25)

ETO-SZESE: Lorger, Somogyi – kapusok / Szabó, Németh G., Sokoray, Konkoly, Gubó, Terenyi, Mota, Kalmár, Rivnyák, Hernandez, Halász, Gál, Gebhardt, Rosta, Tóth Emil – mezőnyjátékosok / vezetőedző: Maggi Serra
    OTP Bank - PICK Szeged: Tóth Mihály, Tatai, Mikler – kapusok / Mindegia, Kekezovity, Vadkerti, Larholm, Gidai, Zubai, Ilyés, Balogh Zsolt, Blazevic, Sulc, Parrondo, Vranjes, Ancsin – mezőnyjátékosok / vezetőedző: Juan Carlos Pastor

Játékvezetők: Bóna, Miskei