– BFC Siófok 0:2 (vége)
0:2 (0:1)
BFC Siófok
péntek 25.10.2013, 15:30 • Illovszky Rudolf-Stadion, Budapest • Merkantil Bank Liga

Elképzelés nélkül és gyengén játszott ma a Vasas. Az első félidőben szerzett 1:0-ás Siófok vezetéssel mehettek pihenőre a csapatok. A második félidő 54. percben Fehér fejesével tovább növelte előnyét a Balaton-parti együttes, ezt követően ugyan a hazaiak birtokolták többet a labdát, de a fegyelmezetten visszazárt Siófok védelme ellen teljes volt a tanácstalanság. A mérkőzés végén a hazai szurkolók füttykoncerttel fejezték ki elégedetlenségüket.
    Köszönöm megtisztelő figyelmüket! (17:27:40)

90+2
    Rutinosan tartja a labdát a Siófok, a Vasas nem jut labdához.

90
    Két perc lesz a hosszabbítás.

89
    A hazaiak passzolgatnak hátul, majd Remili felé egy hosszú indítás, a labda elhagyja a játékteret.

88
    Saját térfelén védekezik a Siófok, ívelésekkel próbálkozik a Vasas.

87
    Okosan tartja a Siófok a labdát, már az idővel is játszanak a Balaton-partiak.

86
    Futó volt lesen, kifelé jöhet szabaddal a Vasas.

85
    Fülöp helyett Futó a pályán.

84
    Fülöp kapott sárga lapot buktatásért.

83
    Jobb oldali vendég beadás után Németh húzta le a labdát Dajic elől.

82
    A középpályáról íveltek be a hazaiak a Siófok kapujához egy szabadrúgást, a védők könnyedén kifejelték.

81
    Egy Siófok kapujához beívelt labdát Boka ollózással próbált meg kapura tenni. Kísérlete nagyon fölé ment.

80
    Papp Máté helyett Bogáti a pályán.

78
    A hazaiak sarokrúgása semmilyen veszélyt nem jelentett, Tajti magabiztosan ütötte ki a labdát.

77
    Engel 17 méterről próbálkozott meg lövéssel, labdája a védőről szögletre ment ki.

76
    Pontatlan, csapkodó a hazaiak játéka, a visszazárt Siófok ellen teljes a tanácstalanság.

75
    Szép hazai akciót láthattunk. Jobbról beívelt labdát Boka tette kapura, labdája elakadt a blokkban.

74
    Remili készített elő, Berecz 18 méterről próbálkozott lövéssel, labdája lejött a blokkról.

Gólok: 32. Horváth, 54. Fehér

Lapok:   60. Gál (VAS) – 37. Dajic (SIO), 84. Fülöp (SIO)

: Németh – Horváth, Schulz, Engel – Berecz, Cseke (46. Zamostny), Gál, Nagyházi, Recklet – Boka, Remili
    Cserék: Hermány – Izing, Görgényi, Boda, Zamostny, Hohmann, Horia

BFC Siófok: Tajti – Novák, Papp Sz., Fehér, Pécseli – Vass, Fülöp, (85. Futó) Papp M. (80. Bogáti), Gárdos – Horváth (73. Mokánszki) – Dajic
    Cserék: Kis – Futó, Peszmeg, Bogáti, Mokánszki, Vólent, Kiss

Játékvezetők: Kiss, Kepe, Kulman