Sevilla – CA Osasuna 2:1 (vége) | Villarreal – Valencia 4:1 (vége) | Real Sociedad – UD Almería 3:0 (vége)
Atlético Madrid – Real Betis 5:0 (vége)
Real Sociedad
3:0 (1:0)
UD Almería
vasárnap 27.10.2013, 19:00 • Anoeta, San Sebastián • Primera División

Győzött a favorit. A második félidő első tíz percében eldöntötték a mérkőzést, majd az eredmény tartására rendezkedtek be. Az Almería több veszélyest támadást vezetett, és legalább a becsületgólt be akarták rúgni, de végül ez nem sikerült. Továbbra is három ponttal az utolsó helyen várhatják a következő fordulót. A hazaiak 13-ra növelték pontjaik számát. (20:59:06)

93
    Hazai szöglet, egy fejes után az ötösről a hátvédről pattan ki a labda.

92
    Esteban hosszú kirúgása.

91
    Jól tartják a labdát a hazaiak a vendégek térfelén.

90
    Három perc a ráadás.

89
    A hazai Ros 14 méterről mellé bombáz, nagy ziccer volt.

88
    Bravo fog meg egy beívelést, majd gyorsan indít.

87
    Gyors hazai kontrát állítanak meg a félpályán az Alméría hátvédek.

86
    Nagyon jól játszanak a vendégek, a becsület gól a cél.

85
    A másik oldalon óriási vendég helyzet alakul ki egy röviden elvégzett szöglet után az ötösről Diaz bombázik, Bravo kapus lábbal véd.