Nové Zámky – Budapešť 8:1 (vége) | HSC Csíkszereda – Ferencváros Bp. ESMTK 2:6 (vége) | Corona Brasov Wolves – Dab.Docler 3:1 (vége)
HC MIKRON Nové Zámky
8:1 (3:0, 1:0, 4:1)
UTE Újpest Budapešť
péntek 01.11.2013, 18:00 • Zimný štadión Nové Zámky • MOL Liga

Teljesen megérdemelt hazai győzelem egy remek játék után, az újpestiek nagyon megkönnyítették ma az érsekújváriak dolgát.

Kapura lövések: 51:21. (20:05:35)

60:00

59:48
    Zajac bomba a végére, Hájek remek védése.

59:40
    Hájek véd egy gyenge közeli lövést.

59:22
    Kiállítás a vendégektől, 2 perc Zalavári akadályozásért.

59:01
    A mérkőzés utolsó perce.

58:40
    Horváth lövése a kékről ment mellé.

57:57
    Kiállítás a hazai csapatból, 2 perc Sucharda gáncsolásért.

57:21
    Podstavek parádé az újpestiek harmadában, nem tudták elvenni tő le a pakkot.

56:46
    Hájek bravúrja akadályozza meg a újabb hazai gólt.

55:54
    Az Érsekújvár gólt szerzett!
    Szép hazai akció végén estében közelről KORYTKO PATRIK lövi a nyolcadik hazai gólt. Gólpasszok: Stefanka Ondrej, Frolík Martin.

55:45
    Kiegészült a hazai csapat.

55:22
    Puchovský visszatért a padról.

55:00
    Nem tud eddig mit kezdeni az Újpest a kettős előnnyel.

53:43
    Kiállítás a hazaiaktól Pavesic korong kidobásért.

53:43
    Jól adogat az Újpest, de nem tudnak lövésig eljutni.

53:17
    Kiállítás a hazai csapatból, csapat büntetés – 2 perc Púchovský, túl sok játékos a jégen.

52:30
    Podstavek ideális passza után elcsorog a korong Hájek előtt, majd Sucharda bombáz a kapu mellé.

Róbert Balogh

Gólok és gólpasszok: 1. Kowalczyk (Frolík, Weissmann), 15. Kowalczyk (Caládi), 15. Dubec, 37. Pavesic (Uhnák), 42. Frolík (Korytko, Stefanka O.), 45. Dubec (Polcík, Podstavek), 45. Púchovský (Ruzicka), 56. Korytko (Stefanka O., Frolík) – 48. Szirányi (Zalavári, Maklári)

HC MIKRON Nové Zámky: Chovan (21.Krajcovic) – Kowalczyk, Siska, Frolík, Uram(C), Weissmann(A) – Sucharda, Hrudík, Podstavek, Caládi, Polcík – Zajac, Pavesic, Korýtko, Stefanka O, Dubec(A) – Král, Púchovský, Ruzicka, Uhnák.
    UTE Újpest Budapešť: Hájek (Szabó) – Zalavári(A), Ványi, Dömötör, Kovács, Sweeney – Horváth(A), Bereczki, Reiter, Pichler, Farkas – Sommer, Vecaj, Németh, Virág(C), Coleman – Szirányi.

Játékvezetők: Mayer, Nagy – Moravec, Pálkövi

Nézőszám: 1328.