UD Almería – Valladolid 1:0 (vége) | Rayo Vallecano – Real Madrid 2:3 (vége) | Sevilla – Real Club Celta de Vigo 0:1 (vége)
Rayo Vallecano
2:3 (0:2)
Real Madrid
szombat 02.11.2013, 20:00 • Estadio Teresa Rivero, Madrid • Primera División

Köszönjük a figyelmüket! (21:51:20)

Remek kis második félidőt produkált a Rayo. Amikor a Real bevágta a harmadik gólját, joggal hihettük, hogy ez a meccs eldőlt, aztán két perc alatt kapott – s belőtt – két 11-essel a hazaiak az 55. percre visszajöttek ellenfelük nyakára. Utána több lehetőségük is volt a teljesen indiszponálttá vált Ancelotti-legénységgel szemben az egyenlítéshez, de kapufánál tovább már nem jutottak. A látottak alapján az egy pontra feltétlenül rászolgált volna a vallecasi alakulat.

90+4
    Arbeloa kiugratása hosszú jobbkötőben Bale felé, a kilépő Rubén kapusé a labda.

90+3
    Modric gyűjt még be egy sárga lapot reklamálásért.

90+2
    Nacho ível előre balról, Tito pedig a jobb sarok mellé fejel 10 méterről, erősen lesgyanús helyzetben.

90+2
    Lass jobboldali beadását most Arbeloa bólintja a mezőnybe.

90+1
    Trashorras ível középre jobbról, Ramos fejeli ki.

90
    Három perc a hosszabbítás.

90
    Modric harcol ki szabadrúgást a saját térfele közepén.

89
    Hosszú indítás balösszekötőbe Larrivey felé, Sergio Ramos szabadít fel.

88
    A Di Maríával szemben szabálytalan Trashorras kap sárga lapot.

88
    Trashorras keresztlabdáját Marcelo fejeli el Lass elöl.

87
    Nacho baloldali beadását Sergio Ramos juttatja vissza a mezőnybe.

87
    Benzema esik el a felezővonal környékén, de nem kap szabadrúgást.

86
    Lass a vállát fájlalja, egyelőre letámogatják, cserelehetőség viszont már nincs.

85
    Lass maradt közben a földön, ápolni kell.

85
    Modric indítása mély balra Di María felé, Rubén kapus kezében a labda.

84
    Adri Embarba baloldali beadását Pepe fejeli ki, majd Viera elöl Diego López gyűjti be a labdát.

Attila Varsányi

Gólok: 53. Jonathan Viera (bünt.), 55. Jonathan Viera (bünt.) – 3. Ronaldo, 31. Benzema, 48. Ronaldo

Lapok:   59. Nacho (VLL), 77. Tito (VLL), 88. Trashorras (VLL) – 6. Carvajal (RMA), 11. Xabi Alonso (RMA), 62. Di María (RMA), 71. Marcelo (RMA), 90+3. Modric (RMA)

Rayo Vallecano: Rubén – Tito, Gálvez, Arbilla (51. Larrivey), Nacho – Trashorras, Saúl – Lass, Adrián (42. Bueno), Iago Falqué (68. Adri Embarba) – Jonathan Viera. Edző: Paco Jémez.
    Cserék: Cobeno (k), Baena, Perea, Mojica, Adri Embarba, Bueno, Larrivey

Real Madrid: Diego López – Carvajal (59. Arbeloa), Pepe, Sergio Ramos, Fábio Coentrao (45. Marcelo) – Modric, Xabi Alonso (46. Illarramendi), Di María – Bale, Benzema, Ronaldo. Edző: Carlo Ancelotti
    Cserék: Casillas (k), Marcelo, Arbeloa, Illarramendi, Isco, Jesé, Morata

Játékvezetők: Álvarez Izquierdo – Gallego García, Barranco Trejo – Sánchez Rico