Nagyatádi FC – Diósdi TC 0:0 (vége) | Létavértes SC – Hajdúböszörményi TE 2:1 (vége) | Ebes KKSE – Cigánd 1:2 (vége)
Nagyatádi FC
0:0 (0:0)
Diósdi TC
szombat 02.11.2013, 13:30 • 7500 Nagyatád, Mudin Imre Sportcentrum, Kiszely László utca 40. • NBIII - Nyugati csoport

A második játékrész alapján közelebb álltak a győzelemhez a házigazdák, azonban egyik ígéretes lehetőségükből sem tudtak betalálni, így a nagyatádi közönség a 2013/2014-s szezon hatodik hazai mérkőzésén a negyedik gól nélküli találkozót láthatta.

Köszönjük a figyelmet! (15:25:55)

90+2
    Véget ért a mérkőzés.

90+2
    Kovac Zoltan végzett el egy szabadrúgást nagyjából 28 méterre a diósdi kaputól, ám félmagas kísérlete messze elkerülte a vendégek ketrecét.

90
    Két perc hosszabbítás.

90
    Második vendégcsere: Molnár Péter le – Katona Roland be.

87
    A hajrá percei is a hazaiaké, beszorulnak a vendégek.

85
    Csepregi könyökölte le Vukan Nikolicot, aki a földre terült, ám a vendégek nem rúgják ki a labdát...

85
    Belül vagyunk az utolsó öt percen.

84
    Első diósdi csere: Huller Ádám helyett Hollauer Balázs a pályán.

79
    Nyomnak a házigazdák, ám a vendégek egyelőre remekül állják a sarat.

77
    NAGY HELYZET!
    Kovac Zoltan tekert középre egy szögletet a bal oldalról, ahol Petrók Viktor megelőzte védőjét, és hét méterről kapura fejelte a játékszert, melyet azonban Stammel nagy bravúrral kitolt a léc alól!

76
    Többet kezdeményeznek a nagyatádiak, akik az utóbbi tíz percben öt szögletet is elvégezhettek.

75
    Befordultunk a hajrába.

74
    Stammel Andrásé a mérkőzés második sárga lapja – időhúzásért.

73
    NAGY LEHETŐSÉG A MÁSIK OLDALON IS!
    Egy jobb oldali szöglet után a vendégek védői ugyan a mezőnybe tisztáztak, ám a kipattanót a csereként beállt Pákai Gergő szedte összes, és 23 méterről leadott lövése nem sokkal ment a bal alsó sarok mellé!

69
    ÓRIÁSI LEHETŐSÉG!
    Huller Ádám cselezte be magát a tizenhatoson belülre, majd középütt többen elcsúsztak, így a játékszer Mojzer elé került, aki 12 méterről a jobb alsót vette célba, ám Gyenes nagy bravúrral kitolta, a kipattanó pedig messze elkerülte a hazai kaput.

68
    Utolsó hazai változtatás: Kovács Patrik helyére Pákai Gergő érkezett.

66
    Egy labdaszerzést követően Zmukic ugratta ki Kuckót, aki az ötös bal oldali sarkáról a jobb alsót vette célba, ám Stammel lábbal szögletre mentett, azonban lesállás miatt jöhetnek a piros-fehérek.

64
    Aktívabbá váltak a házigazdák, míg a vendégek teljesítménye igencsak leült az utóbbi percekben.