Everton FC – Tottenham Hotspur 0:0 (vége) | Cardiff City FC – Swansea City 1:0 (vége)
Everton FC
0:0 (0:0)
Tottenham Hotspur
vasárnap 03.11.2013, 14:30 • Goodison Park, Liverpool • Barclays Premier League

Gól nélküli döntetlent ér el az Everton és a Tottenham, így egyik csapat sem tud élni a nagy lehetőséggel, hogy a táblázat 2. helyére kapaszkodjon fel.
    Az első félidő a londoniaké, a második viszont a liverpooliaké volt, ámbár mindegyik együttesnek meg kell elégednie az egy-egy ponttal.
    A kék-fehérek a szörnyen sűrű élmezőny aljára, a 7. helyre jutnak, míg a Spurs marad a 4. pozícióban. (16:30:30)

90+9
    Nincs döntés ma.

90+8
    Dobhat az Everton a saját térfeléről, lassan vége a mérkőzésnek.

90+7
    Szabadrúgással jöhet a Spurs a félpályától, a hosszabbítás egyértelműen a londoniaké.

90+6
    Paulinho távoli, félmagas lövése csemege Howard számára.

90+5
    Sigurdsson lő 15 méterről egy cselt követően, de a lapos kísérlete elsuhan a hosszú alsó mellett.

90+4
    Barry fejeli ki rossz helyre a labdát, Dembelé 16 méteres lövését blokkolják a hazaiak!

90+4
    Eriksen pontrúgása veszélyesen kanyarodik középre, de senki nem tud beleérni!

90+3
    Soldado a földön, Distin terítette le a vendégek támadóját. A Spurs szöglettel felérő szabadrúgással jöhet.

90+1
    Lloris mozdul ki jól a kapujából, és kaparintja meg a játékszert.

90
    9 perc lesz a ráadás.

90
    Barkley elől Dawson tisztáz a londoni tizenhatoson belül.

89
    Baines sarokrúgását nagy nehezen kivágják a fehér mezesek.

88
    Deulofeu kerül ziccerbe, a csereként beállt játékos azonban az ötös sarkától nem tudja átemelni a vendégek kapusát, Lloris jó ütemben vetődött ki!