Győri ETO FC II. – Tököl VSK 3:1 (vége) | ESMTK – Maglódi TC 5:0 (vége) | Szombathelyi Haladás II. – Budaörs 0:0 (vége)
Veresegyház VSK – Kazincbarcikai SC 0:7 (vége) | Tarr Sprint Andráshida SC – Dorog 2:0 (vége) | BKV Előre SC – Aqvital FC Csákvár 2:4 (vége)
ESMTK
5:0 (2:0)
Maglódi TC
vasárnap 03.11.2013, 13:30 • Pesterzsébet, ESMTK sporttelep • NBIII - Nyugati csoport

Nagyon simán nyert az ESMTK a mai napon kifejezetten gyengén játszó Maglód ellen, bár mind a két félidő első felét a hazai csapat is átaludta, végül a meccs utolsó 20 percében az ESMTK kiütötte ellenfelét. (15:19:25)

89
    A kis szöglet után Bányai lőtt középre, lövése megpattant egy védőn, kis híján öngól született, Szacskó nagyot mentett.

88
    Lőrinczy ment el a baloldalon, beadását szögletre mentették.

87
    Surányi elsőre úgy tűnt, nagyon szépen passzolt Lőrinczy elé, de les volt!

85
    Kazi beadását vágták ki Lőrinczy elől.

83
    Németh csúszott el, Surányi passzolhatott az üresen érkező Lőrinczyhez, ám kicsit hosszú volt a labda, Szacskó felszedte a csatár elől.

82
    Rábold nagyon messziről rátűzött egy szabadrúgást, Bonica kiszedte, szöglet, majd a szögletből az egyik fejről kapufára pattant a labda!

82
    Az utolsó csere a meccsen! Áder helyén Surányi a hazaiaknál.

80
    Az ESMTK gólt szerzett!
    Ez már gól! LŐRINCZY SOMA most jól tört be jobbról a 16-oson belülre, elfektette a kapust, majd két védő között 12 méterről az üres kapuba lőtt, 5-0!

79
    Bányai szerzett labdát a saját térfelén, majd jól gurított középre Lőrinczy elé, aki nagy helyzetben hibázott, avagy Szacskó védett nagyot, marad a 4-0.

77
    Közben az utolsó perceket az időjárás miatt bizony majdnem sötétben, rossz látási viszonyok között kell lejátszani.

76
    Lőrinczy elől fejeltek haza egy labdát, ebből is lehetett volna nagyobb helyzet.

75
    Csere a ESMTK-nál: lemegy Fekete, bejön Zimon.

74
    Pont a csere után lent maradt Polyák, végül tudja folytatni.

72
    Az utolsó csere a Maglódnál, lemegy Weisz, bejön Lukács Bálint.

71
    GÓÓL! ÁDER ANDRÁS kapott jó labdát a félpályán, ugyan érkeztek középen a társak, de Áder lerázta a védőjét majd gyönyörűen a jobb alsóba tekert 12-13 méterről, 4-0!

69
    A góllal minden bizonnyal eldőlt a meccs.

69
    GÓÓL! FEKETE LÁSZLÓ indult meg egy kiugratással, a menteni igyekvő Szacskó fölött kb. 14 méterről a kapuba lőtt, 3-0!