Győri ETO FC II. – Tököl VSK 3:1 (vége) | ESMTK – Maglódi TC 5:0 (vége) | Szombathelyi Haladás II. – Budaörs 0:0 (vége)
Veresegyház VSK – Kazincbarcikai SC 0:7 (vége) | Tarr Sprint Andráshida SC – Dorog 2:0 (vége) | BKV Előre SC – Aqvital FC Csákvár 2:4 (vége)
Tarr Sprint Andráshida SC
2:0 (0:0)
Dorogi FC
vasárnap 03.11.2013, 13:30 • Andráshidai Sportcentrum, Zalaegerszeg • NBIII - Nyugati csoport

Az első félidő kiegyenlített játéka után a második félidőben a hazaiaknak sikerült a meglehetősen masszív Dorogot legyőzni. A második félidő elején még tartották magukat a vendégek, de az Andráshida fokozatosan felfejlődve felőrölte a harcosan küzdő ellenfelet. (15:25:09)

90+3
    Vittman szerzett harcosan labdát a saját térfelén.,de a támadást már nem sikerült befejezni, a játékvezető lefújta a mérkőzést.

90+2
    A vendégek támadásait rendre visszaverik a hazaiak.

90+1
    A Dorog támad, most már mindent egy lapra feltéve. Bebetonozták magukat a hazai kapu elé.

90
    3 perc lesz a hosszabbítás.

90
    Fürjes ment el szépen a bal szélen, de a védők határozottan tisztáztak.

89
    Egyre nagyobb a hazai fölény és a vendég pontatlanság.

88
    Vittman ezzel a találatával már nyolc gólnál tart, ezzel vezeti a góllövő listát.

86
    Vittman kapott sárga lapot túlzott gólöröm miatt.

85
    A szöglet utáni kavarodásból VITTMAN ÁDÁM szerzett gólt. A lábak közt a jobb alsóba bombázott.

84
    A szögletről mentett labdát Vittman lőtte vissza veszélyesen, Franknak ismét bravúrra volt szüksége, hogy a léc alól kitolja a játékszert.