1. FSV Mainz 05 – Eintracht Frankfurt 1:0 (vége) | SC Freiburg – VfB Stuttgart 1:3 (vége)
1. FSV Mohuč 05
1:0 (0:0)
Eintracht Frankfurt
vasárnap 10.11.2013, 15:30 • Coface Arena, Mainz • Bundesliga

És vége! Egy remek első félidő után egy gyengébb második végén a cserejátékos fejesével nyer a Mainz. Mindkét csapatnak rengeteg helyzete volt, de a 88. percig mind kimaradt, de végül a Mainz győzedelmeskedni tud!
    A Mainz ezzel nagyon jól áll a kiesés elleni küzdelemben, a Frankfurt pedig egyre mélyebbre kerül, ráadásul ha a Freiburg megverné a Stuttgartot, már osztályozós helyen is állna!
    A hazaiaknál Choupo-Moting jól szállt be, de Karius kapus és Pospech is emlékezetesen jól játszott, a vendégeknél első sorban Trappot lehet kiemelni. (17:24:04)

90+3
    Jung lök, kifelé.

90+2
    Időt húznának a szögletből, elvesztik.

90+2
    Polter szerez labdát, felvezeti Oczipkára, majd ellövi 18-ról, Trapp kiszedi a sarokból!!! Nagy védés!

90+2
    Csak egyet cserélt a Frankfurt egyébként...

90+1
    3 a ráadás.

90
    Pospech a mérvadó whoscored.com értékelése alapján már 8.9-es értéken áll! Nagyon nagy meccse van neki és a két kapusnak is!

88
    A Mainz gólt szerzett!

És góóóóóól!!! Pospech ad be Rosenthal mellől a sarokból, Jung fölött emelkedik Choupo-Moting és befejeli a rövidbe!!!

87
    Soto 20 méterről még a szöglet után kialakult kavarodás végén lő ballal, erőből, kicsivel fölé!