1. FSV Mainz 05 – Eintracht Frankfurt 1:0 (vége) | SC Freiburg – VfB Stuttgart 1:3 (vége)
SC Freiburg
1:3 (0:2)
VfB Stuttgart
vasárnap 10.11.2013, 17:30 • MAGE SOLAR Stadion, Freiburg • Bundesliga

Köszönjük a figyelmüket! (19:22:55)

Magabiztos győzelmet aratott Freiburgban a VfB. Az elején két perc alatt lőttek két gólt, aztán magabiztosan őrizték az előnyüket. A csereként beküldött Hanke első labdaérintéséből szépített ugyan, de egy gyors kontra végén gyorsan visszaállt a kétgólos különbség, a hosszabbításban pedig már gólok tömkelegét rúghatta volna a VfB. Ekkora különbség ma mindenképpen volt a két együttes között.

90+3
    Traoré éles baloldali beadása suhan el középen érintés nélkül.

90+3
    Maxim 22 méteres szabadrúgása a bal kapufáról pattan oldalra.

90+2
    Hanke rúgja fel hátulról Kvistet, sárga lap.

90+2
    Ibisevic ad balra, Traoré 17 méteres lövése újra kijön Baumannról, Maximot pedig szerelik a védők.

90+1
    Schwaab passza után Ibisevic húz befelé jobbról, 15 méteres lapos lövése kipattan Baumannról, Maxim pedig már lesen van.

90
    Három perc lesz a hosszabbítás.

89
    Szakai vágja a mezőnybe a labdát a 16-os bal sarkánál, majd Kerk távoli lövését fogja Ulreich.

88
    Ulreich veszélyes helyzetben vágja ki a labdát két freiburgi elöl, majd a földön marad, miután Mehmedi megtaposta a bokáját.

87
    Mehmedi beemelését Niedermeier fejeli oldalra, Klaus pedig jobbról a kapu mögé ível.

87
    Szabadrúgás a hazaiaknak mintegy 35 méterre, balra a VfB kapujától.

86
    Mehmedi baloldali beadását Haggui fejeli ki.

85
    A kétgólos Wernert Traoré váltja a VfB-ben.

85
    Schwaab hazaadását Ulreich megfogja Mehmedi elöl, de hiába reklamálnak a hazaiak.