Manchester City – Tottenham Hotspur 6:0 (vége) | Cardiff City FC – Manchester United 2:2 (vége)
Manchester City
6:0 (3:0)
Tottenham Hotspur
vasárnap 24.11.2013, 14:30 • Etihad Stadion, Manchester • Barclays Premier League

6 gól kapott az eddigi 11 fordulóban a londoni csapat. Ma 90 perc alatt szedett be ugyan ennyit. A hazai csapat pedig 34 gólnál tart 12 meccsen. Nem volt kérdés egy percig sem ki nyeri a mai meccset, megérdemelt a siker. Manchester City – Tottenham Hotspur 6-0! (16:25:53)

90+3
    Milner-t lökik fel 30 méterre a vendég kaputól.

90+2
    A City gólt szerzett!
    JESÚS NAVAS GONZÁLEZ-nek vágták előre a labdát, ő pedig védőjét lehagyva ellövi Lloris mellett , a labda a bal alsóba köt ki. 6-0!

90+1
    Három perc a ráadás.

90
    Kavarodás a kapu előtt, Pantilimon-t lökték! Demichelis-nek sikerül felszabadítania.

90
    Lennon cipelte egészen az alapvonalig, Pantilimon-ra rárúgta, szöglet!

85
    Fernandinho vezetgeti hátra felé a labdát. majd elvesztik a bal szélen.

84
    Hazai sarokrúgás.

83
    A mezőnyben küzdenek a fele, még most is a hazai csapat tűnik veszélyesebbnek.

81
    Zabaleta kiválóan tette középre, Fernandinho 5 méterről szerezhetett volna gólt, de nem találja el a labdát, támaszkodó lábáról pattan ki a játékszer.

80
    Dembele ugratta ki kiválóan Adebayor-t. Kiszorított helyzetből lőtte rá a togói. Pantilimon véd.

80
    Sandro távoli lövése 3 méterrel megy Pantilimon kapuja mellé.

Németh Ákos

Gólok: 1. Navas, 34. Sandro (öngól), 41. Agüero, 50. Agüero, 55. Sánchez, 90+2. Navas

Lapok:   37. Vertonghen (MAC), 44. Toure (MAC) – 20. Sandro (TOT), 45+2. Walker (TOT)

Manchester City: Pantilimon – Demichelis , Clichy , Zabaleta , Nastasić (46'Lescott) – Nasri (77'Milner) , Touré , Navas , Fernandinho – Agüero (69'Garcia) , Negredo
    Tottenham Hotspur: Lloris – Kaboul , Vertonghen – Dawson , Walker – Lennon , Paulinho (61'Dembele ) , Holtby (46'Adebayor) , Sandro – Soldado (61'Sigurdsson ) , Lamela

Játékvezetők: M. Atkinson , P. Kirkup , S. Long , M. Jones