BFC Siófok – Lombard Pápa FC 1:2 (vége) | Kaposvári Rákóczi FC – Győr 1:2 (vége) | Nyíregyháza – Szombathelyi Haladás 0:1 (vége)
Fehérvár – Diósgyőri VTK 0:0 (vége) | Ferencvárosi Torna Club – Újpest FC 0:0 (vége)
Nyíregyháza Spartacus FC
0:1 (0:1)
Szombathelyi Swietelsky-Haladás
szerda 27.11.2013, 17:00 • Sóstói úti Stadion, Nyíregyháza • Magyar Kupa

Izgalmas lett a mérkőzés, mert izgalmassá tette a Haladás is, amely ráült az eredményre, és a Nyíregyháza is, amely sokat támadott az utolsó 30 percben. (18:46:48)

90+2

90+1
    Gengeliczki ad be rosszul és adja el a labdát a kontra végén.

90
    Gengeliczki rúgta fel Radót, ő is sárgát kap.

89
    Paku jobboldali szöglete után Pákolicz fejelhetett volna gólt közelről, de a pattogó labda mellé csorgott egy védőről. Nagy helyzet volt!

88
    Szilágyi lőtt jó helyzetből jobbal 14-ről középen, de Rózsa eldőlve védte a lövést!

87
    Teljesen visszaesett a Haladás játéka a 2. félidőben, igaz, már emberhátrányban is vannak.

86
    Paku adott be szögletből jobbról, de pont Rózsa kezébe.

85
    Már másodszorra vették át kézzel is a labdát a vendégek a büntetőterületen, de Solymosi nem veszi észre.

84
    Paku adott be ballal laposan, de nagyon gyengén, így könnyen kivágták.

83
    Kákonyit buktatják szép összjátéka alatt a vendég tizenhatos jobb sarkánál.

82
    Paku lőtt el a kipattanót 20-ról jobbal méterekkel a kapu mellé.

81
    Újabb lövés után Rózsa szedi fel a megpattanó labdát.

80
    Reznek lőtt ballal 16-ról ballal, de a tekerése levágódott a blokkról.

79
    Devecseri maradt lent egy ütközés után hátul, ápolni kell.

78
    Többet van a labda a hazai csapatnál, de egyelőre nincs újabb ziccerük.

77
    Radó próbálta megkerülni Rubust, de a védő most gyorsabb volt és hazaadott.

76
    Kákonyi kapott okos labdát jobbra, de bután kapu fölé rúgta 14-ről beadás helyett.

75
    Lökés miatt kifelé jöhet szabaddal a Hali a saját térfelének közepéről.

Nagy Gábor

Kommentátort keresünk a Szombathelyi Swietelsky-Haladás csapatának meccseihez. További információk.

Gólok: 11. Halmosi

Lapok:   20. Csordás (NYS), 90. Gengeliczki (NYS) – 51. Ugrai (HAL), 57. Tóth (HAL)   68. Bosnjak (HAL)

Nyíregyháza Spartacus FC: Ovsiyenko – Patály, Polényi (Kákonyi), Gengeliczki, Törtei – Rubus, Minczér, Reznek, Csordás (30' Pákolicz) – Sándor (58' Paku), Szilágyi
    Szombathelyi Swietelsky-Haladás: Rózsa – Bosnjak, Fehér, Devecseri, Tóth – Szakály, Simon, Halmosi, Radó – Ugrai, Andorka (67' Németh)

Játékvezetők: Solymosi Péter – Varga, Márkus