Shakhter Karagandy – PAOK 0:2 (vége) | Kubany – FC St. Gallen 1879 4:0 (vége) | FC Rubin Kazany – Maribor 1:1 (vége)
FK Anzsi Mahacskala – Sheriff 1:1 (vége) | KRC Genk – Dynamo Kijev 3:1 (vége) | Rapid – Thun 2:1 (vége)
Sevilla – Estoril 1:1 (vége) | Olympique Lyon – Real Betis 1:0 (vége) | Rijeka – Vitória Guimares SC 0:0 (vége)
Trabzonspor – Apollon Limassol 4:2 (vége) | Legia – S. S. Lazio 0:2 (vége) | Tromsö – Tottenham Hotspur 0:2 (vége)
AZ Alkmaar – Maccabi Haifa 2:0 (vége) | Swansea City – Valencia 0:1 (vége) | Odessa – Din. Zagreb 2:1 (vége)
Ludogorets – PSV Eindhoven 2:0 (vége) | Elfsborg – Salzburg 0:1 (vége) | Esbjerg FB – Standard Liège 2:1 (vége)
Wigan Athletic – Zulte Waregem 1:2 (vége) | FC Paços de Ferreira – ACF Fiorentina 0:0 (vége) | FC Dnipro Dnipropetrovsk – CS Pandurii 4:1 (vége)
Girondins Bordeaux – Eintracht Frankfurt 0:1 (vége) | APOEL – Maccabi Tel Aviv F.C. 0:0 (vége)
FC Chornomorets Odessa
2:1 (0:1)
GNK Dinamo Zagreb
csütörtök 28.11.2013, 21:05 • Chornomorets stadion • Európa liga

Küzdelmes mérkőzésen az Odessaotthon tartotta a három pontot. Az utolsó negyed órára elfáradt a Zagreb, így a hazaiak fordítani tudtak, az addig jól játszó vendégek ellen. (22:59:15)

90+4
    Most már hátul tartja a labdát az Odessa, várják a lefújást.

90+2
    Bobko és Fernades ütközött, de mehet tovább a játék.

90+1
    Nagyon elrontotta az utolsó negyed órát a Dinamo, nem tudták kihúzni bekapott gól nélkül.

90
    Négy perc lesz a hosszabbítás.

89
    Az Odessa gólt szerzett!
    Guy szögletét Fontanello fejelte kapura a hosszú saroktól és DIDENKO mellkasáról a kapuba pattnat a labda!

87
    Didenko elől mentett szögletre Lima, jöhetnek a hazaiak.

86
    Beciraj rosszul esik egy fejelés után, ápolni kell.

85
    Antonov felé egy indítás, de elfejeli a labdát Simunovic.

83
    Most igyekszik a hazai gárda, hátha még a győzelem is meglesz.

82
    Antolic próbálkozott egy kapura lövéssel 23 méterről, de fölé ment a labda.

81
    Antonov kapura rúgta a labdát, de Zelenika kiütötte a kapu elől.

80
    Szabadrúgás jobbról, 20 méterről a hazaiaknak.

79
    Lima kapott sárga lapot Zubjenko buktatásáért.

78
    Nem sikerült kihúznia a Zarebnek, mégis egyenlített az Odessa.

77
    A hazaiak szögletét Didenko csúsztatta meg a rövid saroknál és ANTONOV 3 méterről a kapu közepébe fejelte!

76
    Didenko bal oldali 15 méteres lövése Zelenikáról szögletre ment.

75
    Csere a GNK Dinamo Zagrebnél: lemegy Pamic, bejön Brozovic.

Kolarics László

Gólok: 77. Antonov, 89. Didenko – 19. Beciraj

Lapok:   45. Berger (CHE) – 49. Rukavina (DZA), 79. Lima (DZA)

FC Chornomorets Odessa: Bezotosnyj – Zubejko, Berger, Fontanello, Kutas(26.Prijomov) – Riera(Leo, a félidőben), K. Kovalčuk, Gaj, Bobko, Dja Djédjé(74.Didenko) – Antonov
    GNK Dinamo Zagreb: Zelenika – Pinto(Ademi, a félidőben), Šimunovič, Addy, Lima – Pamić, Leko, Antolić – Rukavina, Halilovič(62.Fernandes), Bećiraj

Játékvezetők: Zwayer – Henschel, Bornhorst