Shakhter Karagandy – PAOK 0:2 (vége) | Kubany – FC St. Gallen 1879 4:0 (vége) | FC Rubin Kazany – Maribor 1:1 (vége)
FK Anzsi Mahacskala – Sheriff 1:1 (vége) | KRC Genk – Dynamo Kijev 3:1 (vége) | Rapid – Thun 2:1 (vége)
Sevilla – Estoril 1:1 (vége) | Olympique Lyon – Real Betis 1:0 (vége) | Rijeka – Vitória Guimares SC 0:0 (vége)
Trabzonspor – Apollon Limassol 4:2 (vége) | Legia – S. S. Lazio 0:2 (vége) | Tromsö – Tottenham Hotspur 0:2 (vége)
AZ Alkmaar – Maccabi Haifa 2:0 (vége) | Swansea City – Valencia 0:1 (vége) | Odessa – Din. Zagreb 2:1 (vége)
Ludogorets – PSV Eindhoven 2:0 (vége) | Elfsborg – Salzburg 0:1 (vége) | Esbjerg FB – Standard Liège 2:1 (vége)
Wigan Athletic – Zulte Waregem 1:2 (vége) | FC Paços de Ferreira – ACF Fiorentina 0:0 (vége) | FC Dnipro Dnipropetrovsk – CS Pandurii 4:1 (vége)
Girondins Bordeaux – Eintracht Frankfurt 0:1 (vége) | APOEL – Maccabi Tel Aviv F.C. 0:0 (vége)
FC Paços de Ferreira
0:0 (0:0)
ACF Fiorentina
csütörtök 28.11.2013, 21:05 • Estádio da Capital do Móvel, Paços de Ferreira • Európa liga

Nem volt jó mérkőzés ez, az első félidőben inkább a hazaiak támadtak veszélyesebben, Bebe óriási ziccert is kihagyott, de a szünet előtt már fölényben játszott a Fiorentina.

Így folytatódott a második félidő is, szórványos ellenakciókat tudott vezetni csak a Pacos, volt egy veszélyes lövésük is, de a vendégek fölényére való tekintettel örülhetnek az egy pontnak is.

A Fiorentina tartalékos felállásban játszott, bár pályára léptek a húzóemberek is a végére, de a hőn áhított gólt nem tudták begyötörni, így a döntetlen nem igazságtalan.

A Fiorentina odahaza egy döntetlennel is kivívhatja majd a szintén továbbjutó Dnipro ellenében a csoportelsőséget, erre minden reményük megvan, a mai gyengébb játék ellenére is. (23:09:20)

90+3
    Fernandez beadását kifejelik, Alonso lő kapásból 17 méterről, jócskán mellé.

90+2
    Csere a FC Paços de Ferreira-nél/nál: lemegy Seri, bejön Romeu.

90+1
    Újabb szögletek jelzik a vendégek fölényét, de Fernandez majd Pizarro sarokrúgása is veszélytelen

90
    3 perc a hosszabbítás