Bayern München – Braunschweiger TSV Eintracht 1895 2:0 (vége) | Bayer Leverkusen – Norimberk 3:0 (vége) | 1899 Hoffenheim – Werder Bremen 4:4 (vége)
1. FSV Mainz 05 – Borussia Dortmund 1:3 (vége) | Hertha BSC – FC Augsburg 0:0 (vége) | FC Schalke 04 – VfB Stuttgart 3:0 (vége)
Bayern München
2:0 (2:0)
Braunschweiger TSV Eintracht 1895
szombat 30.11.2013, 15:30 • Allianz Arena, München • Bundesliga

Érdekes találkozót láthattunk. Két ellentétes félidőt követhettünk szemmel. Az első játékrészben a pályán sem voltak a vendégek, a bajorok azt csináltak, amit akartak, edzőmeccs jellege volt a játékrésznek. A második negyvenöt percben fordult a kocka, a vendégek veszélyeztettek inkább, a bajorok teljesen ráültek az eredményre, ami majdnem megbosszulta magát.

Köszönöm a figyelmüket! (17:22:44)

90+2
    A hosszabbítás utolsó percében járunk.

90+1
    A sarokrúgás azonban teljesen veszélytelen lett.

90+1
    Robben harcol ki szögletet a vendéglátónak.

90+1
    Két perc lesz a ráadás.

90
    A rendes játékidő utolsó percében járunk.

89
    Veszélyes kontrákkal operál a Braunschweig, de az utolsó passzba rendre hiba csúszik.

88
    A szabadrúgást szögletre "cserélik" a müncheniek.

87
    A túloldalon a hazaiak rúghatnak szabadot.

87
    Vajon tartogat még izgalmakat a találkozó?

86
    Megérdemelne a vendégcsapat egy találatot, de nincs szerencséjük ma.

85
    Kapufa! Bellarabi szabadrúgása után megpattant a labda a sorfalon, majd a felső lécen csattant! Ezt a lövést Neuer csak szemmel tolta ki!

84
    Szabadrúgáshoz jutnak a vendégek, kecsegtető a távolság.

83
    Bizonytalanok a müncheniek, érthetetlenül visszaesett a teljesítményük a második játékrészben.

82
    Felpörgött a mérkőzés, mi ezt nem bánjuk.

81
    A túloldalon a vendégvédelem bizonytalankodik, de megússzák a braunschweigiek. Dogan mentett az utolsó pillanatban Martínez elől.