1. FC Norimberk
1:1 (1:0)
1. FSV Mohuč 05
péntek 06.12.2013, 20:30 • Stadion Nürnberg, Nürnberg • Bundesliga

Egy végtelenül izgalmas és kiélezett találkozón osztoznak a pontokon a csapatok. Az első félidőben hazai fölényt láthattunk. A második játékrészben is jobban kezdtek a vendéglátók, azonban kimaradtak a jobbnál-jobb helyzeteik és ez megbosszulta magát. A találkozó utolsó harmadában aztán már a vendégek előtt is adódtak lehetőségek. Ma nem bírtak egymással a csapatok, így 1:1 lett a vége.

Köszönöm a figyelmüket! (22:25:49)

90+5
    Beszorulnak a vendégek, nyomnak a hazaiak.

90+4
    Az ápolás miatt nyilván többet hosszabbít majd a sípmester.

90+3
    Közben Slišković-ot hordágyon viszik le, így tízen harcolnak a vendégek.

90+2
    Slišković nyújtott lábbal szállt bele Schäfer kapusba, így veszélyes játék miatt kiállítja a játékvezető.

90+1
    Slišković-ot ki fogja állítani a bíró, de egylőre még a földön fekszik, így ez technikailag nem megoldható.

90+1
    Három perc lesz a ráadás.

90
    Slišković maradt lenn a földön, ápolás miatt áll a játék.

90
    A rendes játékidő utolsó percében járunk.

89
    Schäfer ütközik egy vendégjátékossal, nagyon mérges a hazaiak kapusa.

89
    Vajon tartogat még meglepetéseket, fordulatot a találkozó?

88
    Érdekes módon a meccs hajrára inkább a vendégeké, veszélyesebben játszanak ellenfelüknél.

87
    Müller egy hajszállal maradt le egy balról belőtt labdára.

87
    Támadnak a vendégek, védekeznek a hazaiak.

86
    A nagy rohanásban olykor hiba is csúszik a csapatok játékában, ez érthető, különösen a 86. percben.