Borussia M'gladbach – FC Schalke 04 2:1 (vége) | VfB Stuttgart – Hannover 96 4:2 (vége) | Werder Bremen – Bayern München 0:7 (vége)
Hamburger SV – FC Augsburg 0:1 (vége) | Eintracht Frankfurt – 1899 Hoffenheim 1:2 (vége) | Borussia Dortmund – Bayer Leverkusen 0:1 (vége)
Borussia Dortmund
0:1 (0:1)
Bayer Leverkusen
szombat 07.12.2013, 18:30 • Signal Iduna Park, Dortmund • Bundesliga

Köszönjük a figyelmet, tartsanak velünk továbbra is! (20:36:43)

Szögletek: 3:4

Vége! A Bayer Leverkusen nyeri a rangadót Son góljával, ezzel pedig hat ponttal húznak el a vendégek a Borussia-tól, akik csak jobb gólkülönbséggel maradhatnak a harmadik helyen. A mérkőzés végére sajnos elszabadultak az indulatok, ez két kiállítást és sárga lapokat eredményezett. Az eredmény viszont nem változott, a második játékrészre feljavuló, ám még így is gyengécskén játszó Dortmundnak egészen az utolsó percig nem volt igazán nagy gólhelyzete, a döntő pillanatban pedig a magabiztosan védő Leno bravúrjával tartotta magát a Bayer. A forduló rangadóján a végeredmény tehát: Borussia Dortmund – Bayer Leverkusen 0:1!

90+5
    Reus kap egy szabadrúgást a tizenhatos mellől, amit lövésszerűen ad be, kivágják a védők, ennyi volt!

90+5
    Piszczek beadása jól érkezik laposan, a kaputól 10 méterre Reus ér bele, lövése a hosszú sarok felé tart, Leno viszont hatalmas bravúrral kitolja! Ez a védés győzelmet érhet!

90+5
    Utolsó perc, hihetetlen izgalmak a végére!

90+4
    Aubameyang ellövi kissé jobbról, 30 méterre a kaputól, lefelé csapódik a lövése, de a kapu fölé érkezik.

90+4
    Toprak szabálytalan a vendég kaputól 30 méterre! Szabadrúgás, Weidenfeller is feljön a támadáshoz!

90+3
    Wollscheid is kap egy sárgát, minden bizonnyal szövegelésért.

90+3
    Az utolsó két percre újból egyenlő létszámban a két csapat, Sokratis nagyon buta hibája miatt.

90+2
    Sokratis labdaelrúgásért megkapja a második sárga lapját, kiállítás!

90+2
    Reus esik össze az ötös sarkánál, senki nem bántotta, nincs tizenegyes.

90+1
    Piszczek beadását Toprak vágja ki bedobásra.

90+1
    Can laposan lövi el a szabadrúgást nagy erővel, Weidenfeller szépen fogja a löketet!

90+1
    Öt perc a ráadás!

90
    Kohrhoz kerül a labda a hazai kaputól 25 méterre, Sokratis buktatja hátulról, szabadrúgás jó helyről!