Bayern München – Hamburger SV 3:1 (vége) | Hannover 96 – Norimberk 3:3 (vége) | 1899 Hoffenheim – Borussia Dortmund 2:2 (vége)
1. FSV Mainz 05 – Borussia M'gladbach 0:0 (vége) | FC Augsburg – Braunschweiger TSV Eintracht 1895 4:1 (vége) | VfL Wolfsburg – VfB Stuttgart 3:1 (vége)
FC Augsburg
4:1 (3:0)
Braunschweiger TSV Eintracht 1895
szombat 14.12.2013, 15:30 • SGL Arena, Augsburg • Bundesliga

Itt a vége Kircher nem hosszabbít.
    Az Augsburg teljesen megérdemelten küldi még lejjebbre a Braunschweigot, ha lehet egyáltalán, hiszen a vendégek kilátástalan futballal kaptak ki 3 góllal, de az utolsó helynél lejjebb nincsen.
    Lehet, hogy nem érett még meg az első osztályra ez a Lieberknecht féle csapat, próbálkoztak ők, de nem igazán kerültek helyzetbe, a második félidő elején a góljuk után még volt 1-2 helyzetük de aztán ismét visszavettek, megérdemelten nyert az Augsburg akik a nagyon előkelő, nyolcadik helyen állnak. (17:20:27)

90+1
    Hahn felé meglőtt labda lett túlságosan hosszú, kirúgás.

90
    A vendégek feladták, az Augsburg játékosai passzolgatnak az utóbbi percekben.

89
    Milik is kiharcol egy szabadrúgást.

88
    Weinzierl nagyon boldog lehet, egyre előrébb az év elején kieső helyre tippelt Augsburg a tabellán.

86
    A gyönyörű átemelős gólt szerző Altintop helyén a koreai Hong Jeong-Ho a pályán.

86
    Altintop harcol ki egy szabadrúgást a vendég térfélen,majd elindul lefelé a pályáról a török.

83
    Boldan lecserélése után kapitánynak választott Kruppke lőtt fölé.

82
    Ademi harcol ki szabadrúgást 25 méterre a hazai kaputól.

81
    Milik lőtte be a védők mögé a labdát, Davari fogta azt még épp időben Oehrl elől.

80
    Ademi faltolta le Baiert, szabadrúgás a vendég térfélről.

79
    Davari húz le könnyedén egy beadást.

78
    Kumbela és Vrančić játszott volna össze szépen a hazai tizenhatos előterében, de utóbbi elpasszolta magát.