EKFSC - Globál Safe – Érd 27:32 (vége) | Siófok – Fehérvár 33:21 (vége) | Dunaújvárosi KKA – Veszprém BKC 30:25 (vége)
Siófok KC
33:21 (16:9)
Fehérvár KC
vasárnap 29.12.2013, 18:00 • Beszédes József Általános Iskola tornacsarnoka • Női kézilabda NB1

A Balaton-parti együttes magabiztos játékot bemutatva, győzte le a Fehérvár KC csapatát. Futaki Hajnalka megbabonázta a vendég támadókat, nagyszerű teljesítményt nyújtva a hazai kapuban. Szalai Babett játéka kissé visszaesett a második félidőben, azonban Bogdanovic Annamária kisegítette csapatát remek passzaival és átlövés góljaival. A fehérvári oldalon Tilinger Tamara az első félidő 15 percéig még meccsben tartotta csapatát, azonban a második játékrészre visszaesett a teljesítménye, köszönhetően a remek siófoki védekezésnek.
    Összességében elmondható, hogy a Siófok KC csapata megérdemelt győzelmet aratott riválisa felett. Érezte ezt a hazai közönség is, a mérkőzés végén felállva tapsolt a publikum.
    Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (19:34:18)

60
    Mérkőzés vége. (33:21)

60
    SZALAI BABETT lövi a mérkőzés utolsó gólját talpról 9 méterről a bal felsőbe. (33:21) (33:21)

60
    AZARI FRUZSINA még szépít a bal szélről. (32:21) (32:21)

59
    Parádézik a Siófok LÉRÁNT VIVIEN lő óriási gólt 9 méterről a jobb felsőbe. (32:20) (32:20)

59
    Peches gól. BOGDANOVIC ANNAMÁRIA lő 9 méterről talpról Kiss Éva lábai között becsorog a lövés. (31:20) (31:20)

58
    FUTAKI bemutat még egy bravúrt Tilinger lövését fogja. (30:20) (30:20)

57
    Németh Csilla a kiállított a hazaiaknál. (30:20) (30:20)

57
    BOGDANOVIC ANNAMÁRIA megtréfálja Kiss Évát. 9 méterről a jobb alsóban köt ki pattintott lövése. (30:20) (30:20)

56
    SCHNEIDER ÉVA szép gólt lő jobb szélről a hosszú alsóba. (29:20) (29:20)

56
    Nuria Benzal a kiállított a vendégeknél. (28:20) (28:20)

55
    HORVÁTH BERNADETT lerohanás után Siti passzát váltja gólra. (28:20) (28:20)

55
    Azari lövését védi Futaki, majd a labda TILINGER TAMARA elé kerül, aki a kapus lába alatt a kapuba pattintja a játékszert. (28:19) (28:19)

54
    Passzív jelzés a siófoki támadásnál. (28:18) (28:18)

53
    Szalai Babett kap 2 perces büntetést a hazaiaknál. (28:18) (28:18)

53
    MAYER SZABINA beállóból eredményes vendég oldalon. (28:18) (28:18)

53
    AZARI FRUZSINA lövése utat talál Futaki kapujába, peches gól. (28:17) (28:17)

52
    SZAMORÁNSKY ANIKÓ, Szalai csodálatos passzát váltja gólra beállóból. (28:16) (28:16)

52
    LUKÁCS VIKTÓRIA jobb szélről a hosszú alsóba pattintja a labdát Kiss Éva lába alatt. (27:16) (27:16)

Kárász Tibor

Siófok KC: Futaki Hajnalka, Nagy Éva – Dajka Bettina, Schneider Éva, Varga Nikolett, Léránt Vivien, Szabadfi Ágnes, Szalai Babett, Bogdanovic Annamária, Polics Tímea, Németh Csilla, Lukács Viktória, Erdősi Ildikó, Szamoránsky Anikó, Termány Rita
    Vezetőedző: Golovin Vlagyimir

Fehérvár KC: Trimmel Brigitta, Kiss Éva – Azari Fruzsina, Májer Krisztina, Vaszari Virág, Tilinger Tamara, Horváth Bernadett, Becséri Kitti, Hajduch Csenge, Siti Eszter, Herr Anita, Mayer Szabina, Kazai Anita, Embremovics Míra, Nuria Benzal
    Vezetőedző: Pal Oldrup Jensen

Játékvezetők: B. Pech Katalin, Vágvölgyi Mária