Magyarország_dup – Horvátország 26:24 (vége)
Magyarország_dup
26:24 (9:11)
Horvátország
hétfő 30.12.2013, 13:30Felkészülési mérkőzések (U18)

A tegnapi nap könnyedebb győzelme után ma jobban meg kellett izzadni a sikerért. Az első félidőben még akadozott a magyar gépezet, aztán a másodikban Ligetvári és Bartók vezérletével sikerült megfordítani az eredményt. Az utolsó perceket teljes extázisban játszották a fiúk, jó védekezésük mellett hatalmas szívvel küzdöttek. A közönség felállva tapsolta meg a csapatot.
    Köszönöm megtisztelő figyelmüket! (15:14:51)

60
    Mérkőzés vége. (26:24)

60
    A horvátok utolsó támadásánál Pásztor még bemutatott egy bravúrt, ezt követően már hagyjuk leperegni a másodperceket. (26:24) (26:24)

59
    Kijönnek nyitott védekezésre a horvátok, FEKETE vált le ellenfeléről, góljával eldőlt. (26:24) (26:24)

59
    Magyar időkérés. (25:24) (25:24)

58
    A szélre játszották ki a figurát a vendégek, Babic ejtését ezúttal megfogta Pásztor, hatalmas ováció a csarnokban. (25:24) (25:24)

58
    Füzi kapott két percet, földre vitte ellenfelét. (25:24) (25:24)

57
    BARTÓK átlövésből azonnal válaszol. (25:24) (25:24)

57
    BABIC góljai tartják most a lelket a horvát csapatban, szélről tudott eredményes lenni. (24:24) (24:24)

56
    BARTÓKNAK volt vér a pucájában, bátran bement a darálóba, góljával magyar vezetés. (24:23) (24:23)

55
    SIPIC szedte össze a kipattanót, lövésénél Pásztor már tehetetlen volt. (23:23) (23:23)

54
    A horvátok belementek, LIGETVÁRI bombája viszont a vezetést jelenti a magyar csapatnak. (23:22) (23:22)

53
    Egy horvát kézen megpattant a labda, FEKETE szemfülesen összeszedte, góljával egyenlő. (22:22) (22:22)

52
    Pásztor védett nagyon fontos pillanatban, az egyenlítésért támadhatunk. (21:22) (21:22)

51
    Feketére játszották ki a társak a figurát, szélről Stojanovicba lövi a labdát. A vendégek támadhatnak. (21:22) (21:22)

51
    Magyarország időt kért. (21:22) (21:22)

50
    Ligetvári bombája a kapufán csattant, sajnos BABIC szélről most se hibázott. (21:22) (21:22)

50
    BABIC szélről cselezett befelé, majd lövése után ismét egyenlő. (21:21) (21:21)

Magyarország_dup: Boros, Rózsavölgyi, Pásztor (kapusok) – Varjú, Bartók, Urbán, Fekete, Fiar, Vizi, Füzi, Ligetvári, Mezei, Árpási, Ménesi
    Horvátország: Stojanovic, Vukic, Spikic (kapusok) – Jurakic, Zobec, Babic, Bukva, Mandic, Markusic, Smojver, Rados, Vrdoljak, Vukic, Babic, Severec, Sehic, Sipic, Ivkovic, Obranovic

Játékvezetők: Felhő, Öcsi