Magyarország_dup
31:22 (12:14)
Bahrein
hétfő 30.12.2013, 11:00Felkészülési mérkőzések

Nehézkes, döcögős kezdés után végül a második félidőben sikerült felőrölni Bahrein legjobbjait. Császár Gábor ma nagyot játszott, az ő klasszisa mindenképpen kellett hogy végül sima legyen a vége. Mellette még Nagy Kornélt emelhetjük ki, átlövéseivel fontos pillanatokban szerzett gólokat.
    A válogatott mai teljesítményével ugyanakkor közel nem lehetünk elégedett, Dániában jóval nehezebb feladat vár a csapatra.
    Köszönöm megtisztelő figyelmüket! (12:38:25)

60
    Mérkőzés vége. (31:22)

60
    Jó hazai blokk után ZUBAI lerohanásból varrja be. (31:22) (31:22)

59
    CSÁSZÁR a felsőbe vágja a büntetőt. (30:22) (30:22)

58
    Eladott labda mind a két oldalon, a vendégek támadhatnak. (29:22) (29:22)

57
    Zubait tépték meg a beállóban, büntetőt dobhatunk. (29:22) (29:22)

56
    Labdát csentünk, de nem sikerült a leindítás. Visszarendeződtek a vendégek. (29:22) (29:22)

55
    Madan kapott két percet, Harsányit próbálta megakadályozni a gólszerzésben. (29:22) (29:22)

55
    Tatai védés után HARSÁNYI lerohanásból eredményes. (29:22) (29:22)

54
    Tatai bravúrja után HARSÁNYIT szabálytalanul se tudják megállítani, végigrobog a labdával a pályán. (28:22) (28:22)

53
    Nagy kapott két percet, emberelőnyben támadhatnak a vendégek. (27:22) (27:22)

52
    Bahreini kihagyott támadás után CSÁSZÁR eredményes lerohanás után. (27:22) (27:22)

51
    CSÁSZÁRNAK a büntető se okozott gondot, könnyedén pattintotta be. (26:22) (26:22)

51
    Zubai kapott egy jó labdát a beállóban, büntetőt harcolt ki. (25:22) (25:22)

50
    Tatai védés után Magyarország támadhat. (25:22) (25:22)

49
    Ellépték a vendégek, nálunk viszont Nagy Kornél adja el a labdát. Bahrein támadhat. (25:22) (25:22)

48
    Tatai nagyot véd a kapuban, viszont rosszul indítja Zubait. Bahrein támadhat. (25:22) (25:22)

48
    Bahrein ismét időt kért. (25:22) (25:22)

47
    Kimaradt vendégtámadás után ZUBAI végigrobog, ziccerben pedig már nem is hibázott. (25:22) (25:22)

Magyarország_dup: Tatai, Mikler, Székely – Mocsai, Császár, Schuch, Harsányi, Szőllősi, Lékai, Ancsin, Nagy K., Ilyés, Gulyás, Vadkerti, Zubai, Bánhidi, Varsandán, Zdolik, Szalafai
    Bahrein: Altaweer, Jalil – Eid, M. Quader, Sihabab, Alsamahei, J. Quader, Hussain, Baham, Maqabi, Madan, Alsalatna, Merza, Jousef, Habib

Játékvezetők: Herczeg, Südi