SBS Eger-Eszterházy SE – PLER-Budapest 32:24 (vége) | ETO-SZESE – HC Minaur Baia Mare 25:22 (vége) | Vác – CSM Oradea 28:25 (vége)
Tatai Atlétikai Club – Nyír-Flop-Holding Nyíregyháza 27:27 (vége) | HC Minaur Baia Mare – SBS Eger-Eszterházy SE 21:22 (vége) | PLER-Budapest – ETO-SZESE 23:26 (vége)
CSM Oradea – Tatai Atlétikai Club 22:30 (vége) | Nyír-Flop-Holding Nyíregyháza – Vác 17:26 (vége)
PLER-Budapest
23:26 (13:13)
ETO-SZESE
szombat 18.01.2014, 16:30 • Dr. Kemény Ferenc Városi Sportcsarnok, Eger • Dobó Kupa

A Győr nyerte a második félidei felpörgetett játékával ezt a kiélezett találkozót. Sok volt a reklamálás a veszekedés, ugyanis mind a két csapatnak kellett a győzelem, ugyan más-más okból. Végül az ETO nyert, de ez a játék kevés lesz a végső győzelemhez. (17:54:12)

40
    Mérkőzés vége. (23:26)

50
    Beállósból Pesic eredményes a mérkőzés végén. (23:26) (23:26)

50
    Vizi bal átlövőből egy begyakorolt figura végén balról lőtt gólt. (23:25) (23:25)

50
    Németh jobbról vágta nagyon fölé. (22:25) (22:25)

49
    Tóth P. azért még labdát szerez és végig is viszi, be is lövi, hátha szerencséjük lesz. (22:25) (22:25)

48
    Négy gól közte, be lépett Sinkovits, így meg van a meccs az ETO-nak. (21:25) (21:25)

48
    Gebhardt jobb szélen jött feljebb egy kicsit a labdával, majd a rövidbe lőtte vissza. (21:25) (21:25)

47
    Tóth P. kapu fölé pattintotta jobbról. (21:24) (21:24)

47
    Folytatni tudja. (21:24) (21:24)

47
    Tóth P. lövi fejbe Pesicet, áll a játék. (21:24) (21:24)

47
    Mire leírom Kalmár betalál jobb átlövőből. (21:24) (21:24)

46
    Hat perce nincs gól a meccsen. Kapkodó a játék és jók a védelmek. (21:23) (21:23)

46
    Tóth P. takarásból adott le egy lövést, Gregor a helyén volt és védett. (21:23) (21:23)

45
    Németh bejátszása Pesicnek volt hosszú, a fővárosiak jöhetnek. (21:23) (21:23)

44
    PLER ellen ítéltek passzívat. (21:23) (21:23)

43
    Timmel védett hatalmasat, Mota lőtt balról! (21:23) (21:23)

43
    Mikita passza pontatlan. Jöhet az ellenfele. (21:23) (21:23)

42
    Németh takarásból vágta kapu fölé jobbról egy hosszú támadás végén a játékszert. (21:23) (21:23)

Jankó Gergely

PLER-Budapest: Kranitz (Kimmel, Bujdos), Vízler, Nikita, Scheiring, Zsiga, Győrfi, Tóth P., Rédai, Tóth A., Uzonyi, Vizi, Szabó L., Szakács, Sinkovits.
    ETO-SZESE: Gregor (Somogyi, Vogth) – Szabó A., Németh, Gubó, Mota, Kalmár, Rivnyák, Hernandez, Halász, Pesic, Gál, Gebhardt, Tóth E., Simon Terenyi.

Játékvezetők: Fibec Zoltán, Szammer Péter