SBS Eger-Eszterházy SE – PLER-Budapest 32:24 (vége) | ETO-SZESE – HC Minaur Baia Mare 25:22 (vége) | Vác – CSM Oradea 28:25 (vége)
Tatai Atlétikai Club – Nyír-Flop-Holding Nyíregyháza 27:27 (vége) | HC Minaur Baia Mare – SBS Eger-Eszterházy SE 21:22 (vége) | PLER-Budapest – ETO-SZESE 23:26 (vége)
CSM Oradea – Tatai Atlétikai Club 22:30 (vége) | Nyír-Flop-Holding Nyíregyháza – Vác 17:26 (vége)
CSM Oradea
22:30 (13:17)
Tata
szombat 18.01.2014, 17:45 • Dr. Kemény Ferenc Városi Sportcsarnok, Eger • Dobó Kupa

Az első félidő után úgy tűnt lehet szoros lesz a második játékrész, de a Tataiak nem hagyták érvényesülni a román Oradea csapatát. Szinte lemásolták az első félidőt sőt megduplázták az előnyüket a játék végére. Mivel nem tudtak közelebb férkőzni a románok a meccs utolsó 5-10 perce eléggé szürkévé vállt. Ezt a tataiak trükközéssel próbálták színesíteni. (19:14:18)

50
    Mérkőzés vége. (22:30)

50
    Az utolsó másodpercekben Bancu kontrából szerzett gólt. Amihaesi labdaszerzését követően. (22:30) (22:30)

49
    A meccs végére a játék tempója kezd lelassulni. Hiszen ki lehet jelenteni, hogy eldőlt a mérkőzés. (21:30) (21:30)

48
    Szám talált be. Kanyó Balázs szép passza után. (21:30) (21:30)

47
    Márton jobb szélen elég aktív. Ő eredményes. (21:29) (21:29)

46
    Dragan szép gólt szerez egy jobb átlövésből. (21:28) (21:28)

46
    Schneider óriási gólt lőtt takarásból. A bal kapufáról vágódott be a labda a hálóba. (20:28) (20:28)

45
    Márton jobb szélről lőtt gólt. Ezzel már hét góllal vezetnek a Tataiak. (20:27) (20:27)

44
    Macovei ismét eredményes. Középről tört be. (20:26) (20:26)

43
    Márton lövését bravúrral védi Biscrean, de a kipattanót Hollós szerzi meg és a szinte üres kapuba talál. (19:26) (19:26)

42
    Macovei középről lőtt takarásból. A kapus nem tudta hárítani. (19:25) (19:25)

42
    Hollós hetedik gólja a mérkőzésen. Labdaszerzés után azonnal kapura tört és nem hibázott. (18:25) (18:25)

40
    A románok folyamatosan gyors indításokkal próbálkoznak az idő szűkében. (18:24) (18:24)

40
    Bistrean indította Farcas R.-t Aki élt a lehetőséggel és magabiztosan lőtte be a labdát. (18:24) (18:24)