Grundfos Tatabánya KC
34:24 (20:12)
ETO-SZESE
szerda 29.01.2014, 18:00 • Földi Imre Sportcsarnok • Magyar kupa

A hazai csapat megérdemelten győzött, még ekkora arányban is. A félidei 8 gólos előnyüket növelni tudták, így egy megnyugtató eredménnyel utazhatnak majd Győrbe a visszavágóra február 26-án. Köszönjük figyelmüket! (19:27:47)

60
    Törő Szabolcs még dobott egy gólt a lefújás pillanatában, de nem adták meg a játékvezetők.

60
    Mérkőzés vége. (34:24)

59
    KRIVOKAPIC középről, átlövőből eredményes a kapus lába között talál be. (34:24) (34:24)

59
    Debre Viktor időt kér a Tatabányának. (33:24) (33:24)

58
    Rossoni is kap 2 percet egy szabálytalanság miatt. Kettős emberelőnyben a Győr. (33:24) (33:24)

58
    KRIVOKAPIC jobb szélről emel a kapus fölött a hálóba. (33:24) (33:24)

57
    Kiss kap 2 percet rossz csere miatt. (32:24) (32:24)

57
    BODÓ bal kettő átlövőből eredményes. (32:24) (32:24)

56
    NÉMETH Szente kezei között lő egy átlövés gólt középről. (31:24) (31:24)

56
    Pásztor lő jobb szélről kapufát. (31:23) (31:23)

54
    Hugo Garza szövegelésért kap egy kiállítást, ami neki is a harmadik. (31:23) (31:23)

52
    GÁL KRISTÓF értékesít egy bűnetetőt, a a hazai kapus keze között megy a labda a hálóba. (31:23) (31:23)

52
    A fiatal JUHÁSZ lő egy gólt jobb kettőből. (31:22) (31:22)

51
    MAZÁK középen beállóban kap egy labdát Krivokapictól, amit biztosan lő a hálóba. (30:22) (30:22)

51
    Szente védi Simon lövését. (29:22) (29:22)

50
    A hazaiak időt kérnek. (29:22) (29:22)

49
    NÉMETHET nem tudják tartani a hazaiak, újabb átlövés gólt dob középről. (29:22) (29:22)