Gyirmót – Tatabánya 4:0 (vége) | Budaörs – Soroksár 1:2 (vége) | Debreceni VSC – KTE-Phoenix Mecano 4:6 (vége)
Cigánd – MFK Vel'ké Kapušany 3:1 (vége) | Tatabánya – Kaposvári Rákóczi FC 0:2 (vége) | Debreceni VSC – Balmazújváros 3:0 (vége)
Tisza Volán SC – Orosháza FC 2:1 (vége)
Tisza Volán SC Szeged
2:1 (1:0)
Orosháza FC
szombat 01.02.2014, 15:00 • Felső Tisza-parti stadion, Szeged • Felkészülési mérkőzések

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (16:37:20)

Nagy küzdelem a hideg Tisza-parton: a szegediek egy utolsó percben szerzett góllal gyűrték le az Orosházát. Sokkal több helyzete volt a hazaiaknak, már az első félidőben szert tehettek volna két-háromgólos előnyre, de szinte mindent kihagytak. A második félidőben a cserék miatt kevésbé volt folyamatos a játék, a hajrában egyenlített az Orosháza, de a legvégén Szűcs Dávid találata volt a csattanó.

90
    A Tisza Volán SC gólt szerzett!
    Kormányos ad be jobbról, az érkező SZŰCS DÁVID pedig az utolsó pillanatban lő a jobb sarokba.

89
    Szalma mély bal oldali beadását húzza le a vendégkapus.

88
    Sztyecz kiugratását követően Vida ment középen utolsó emberként Baranyai elöl.

87
    Mucsi labdájával Szalma ugrik ki balösszekötőben, de nagy helyzetből, hat méterről elgurít keresztbe a hosszú sarok mellett.

85
    Baranyai szabálytalan a bal szélen védőjével, Vidával szemben, szabadrúgás kifelé.

83
    Végh szabadrúgása után Huszár jobb oldali beadását tisztázza a hazai védelem, végül Füredi szabálytalan támadásban, szabadrúgás a hazaiaknak.

82
    Szilágyi kiugratása is hosszú középre Szabó Dávidnak, ez is az orosházai kapus zsákmánya lesz.

81
    Hosszú kiugratás középre Szabó Dávid felé, a kifutó vendégkapus szerzi meg.

80
    Mucsi indítja a jobb szélen Kormányost, akinek gyenge beadását lekapcsolják a vendégvédők.

79
    Baranyai harcol ki szabadrúgást a hazai térfél közepén, Végh ívelését azonban kifejelik a hazai védők.

77
    Kormányos harcol a labdáért a jobb szélen, de lapos beadása a vendégkapusnál landol.

76
    Az Orosháza gólt szerzett!
    Gyors kontraakció végén BARANYAI BÉLA kap középen egy beadást jobbról, átveszi, s a kapus mellett pöccint a bal sarokba.

75
    Végh remek indítása után Baranyai újabb balról betett labdája rossz, felszabadítanak a hazaiak.

74
    Grünwald húz el a bal szélen, de hosszan szökteti magát, így már csak a kapu mögé tud beadni.

74
    Baranyai balról betett labdája rossz a társaknak, mentenek a hazai védők.

72
    Mucsi jobb oldali beadása után ment a vendégvédelem, az ellenakcióból Sztyecz tör előre jobbösszekötőben, de rossz a középre tett labdája, felszabadítanak a hazaiak.