Gyirmót – Tatabánya 4:0 (vége) | Budaörs – Soroksár 1:2 (vége) | Debreceni VSC – KTE-Phoenix Mecano 4:6 (vége)
Cigánd – MFK Vel'ké Kapušany 3:1 (vége) | Tatabánya – Kaposvári Rákóczi FC 0:2 (vége) | Debreceni VSC – Balmazújváros 3:0 (vége)
Tisza Volán SC – Orosháza FC 2:1 (vége)
FC Tatabánya
0:2 (0:0)
Kaposvári Rákóczi FC
szombat 01.02.2014, 14:00 • Grosics Gyula Stadion, Tatabánya • Felkészülési mérkőzések

A második játékrészben sokkal veszélyesebben játszott a Kaposvár, mint az első félidőben, sorra vezették támadásaikat a somogyiak. A hazaiak előtt nem sok lehetőség adódott, viszont tisztesen helyt álltak az első osztályú csapattal szemben. Köszönjük figyelmüket! (16:12:56)

89
    Acassio középen kap egy labdát Alvestől, de kézzel veszi át, jön kifele a Tatabánya.

87
    Acassio ad középről a bal oldalra Thiam elé egy labdát, aki nem sokkal lő a kapu jobb oldala mellé.

86
    Kis kap a kapu előtt egy labdát, amit 6 méterről a vendék kapusba lő.

85
    Bakossal szemben szabálytalankodnak a félpályánál, a szabadrúgás veszélytelen.

84
    Thiam nem sokkal lövi a szabadrúgást a kapu fölé.

83
    Újabb szabadrúgással jön a Kaposvár, most 18 méterre a kaputól, jó szögből.

82
    Alves belelövi a sorfalba a labdát.

81
    Páles 25 méterre a kaputól középen lerántja Alvest, szabadrúgás jön.

79
    Alves Földesnek ad ki egy labdát a jobb szélre, amivel megiramodik, de a hazai védők végül szerelik.

77
    Alves és Acassio veszélyesen adogat elöl.

76
    A Kaposvár jön a bal szélen egy bedobással.

73
    Eseménytelen játék zajlik a pályán az elmúlt percekben.

69
    Higgadtan adogatnak a középpályán a vendégek.

64
    A Kaposvár gólt szerzett!
    Alves elcsíp egy labdát 25 méterre a kaputól, jól ugratja ki ACASSIÓT, aki középen kapja a labdát és 15 méterre a kaputól higgadtan lő Dombai mellet a kapu jobb szélébe laposan.

61
    Most a hazaiaktól Bakos szánja el magát lövésre, 17 méterre a kaputól, a kapus biztosan fogja a labdát.

59
    Juhász és Okuka kakaskodik egymással, Okuka neki megy Juhásznak, a játékvezető ezért kiállítja.

58
    Balász is elvállal egy lövést 16 méterre a kaputól, nem sokkal megy fölé.

Pluhár Mihály

Gólok: 47. Alves, 64. Acassio

Lapok:   59. Okuka (KAP)

kimaradt büntető: 13. Firtulescu (KAP), kapus Dombai hatástalanítva

FC Tatabánya: Dombai – Almási, Páles, Papizsanszkij, Juhász – Ludánszki, Bakos, Kis – Beszterczei, Batizi-Pócsi, Weitner
    Kaposvári Rákóczi FC: 1. félidő: Jakic – Okuka, Kovács, Batice, Landrie – Coroian, Balázs, Florean, Firtulescu – Jammeh, Ella
    2. félidő: Antal – Földes, Kwoon, Hadaró, Böle – Albert, Tzedy, Luka, Acassio – Thiam, Alves