Arsenal FC – Manchester United 0:0 (vége) | Everton FC – Crystal Palace 0:0 (Elhalasztva) | Manchester City – Sunderland AFC 0:0 (Elhalasztva)
Newcastle United – Tottenham Hotspur 0:4 (vége) | Stoke City – Swansea City 1:1 (vége) | Fulham FC – Liverpool F.C. 2:3 (vége)
Fulham FC
2:3 (1:1)
Liverpool Football Club
szerda 12.02.2014, 21:00 • Craven Cottage, London • Barclays Premier League

Élvezetes és izgalmas mérkőzés végén a Liverpool örülhetett. Az 1:1-es félidő után hiába a vendégek előtt adódtak lehetőségek, többek között Suarez kapufát is lőtt, egy kontra végén mégis a Fulham örülhetett a vezetésnek. Ezt néhány percre rá Coutinho egy zseniális lövéssel egalizálta, majd a hosszabbításban Gerrard büntetőből eldöntötte a három pont sorsát.
    Megérdemelt győzelmével a Liverpool maradt a negyedik, míg a Fulham sereghajtóként egyre nagyobb bajban van. (23:02:05)

90+4
    Teixeira lőtte kapura 12 méterről, kísérlete kevéssel ment fölé.

90+3
    Coutinho ment le, helyette Agger a pályán.

90+2
    Gerrard gólja után levette a felsőjét, jött is a sárga lap érte.

90+2
    Heitinga szövegelésért kapott sárga lapot.

90+1
    Liverpool gólt szerzett!!
    STEVEN GERRARD büntetőjével a vendégek megfordítják a mérkőzést. Gerrard bevarrta a büntetőt, a hazaiak kapusának esélyt sem adva.

90
    Riether buktatta a tizenhatoson belül Sturridge-et, a játékvezető azonnal a büntetőpontra mutatott.

90
    Öt perc lesz a hosszabbítás.

89
    A Liverpool járatja a labdát a hazaiak tizenhatosa előtt, nincsenek könnyű helyzetben a betömörült védelemmel szemben.

88
    A Fulham balról ívelte be a vendégek kapuja elé a szabadrúgást, középen kifejelték a védők.

87
    Kisebb szabálytalanság után a hazaiak végezhetnek el szabadrúgást a középpályáról.

86
    A Liverpool még rátesz egy lapáttal, egymásután vezetik a támadásokat. A Fulham kontrákra rendezkedett be.

84
    Holtby ívelte be a hazaiak szögletét, nem jelentett veszélyt a Liverpool kapujára.

83
    Suarez előkészítése után Coutinho 18 méterről azonnal előtte, kísérlete centikkel ment el a kapufa mellett.

81
    Teixeira jön be a lecserélt Sterling helyére.

80
    A játék képe semmit nem változott, támad a Liverpool, elszántan védekeznek a hazaiak.

79
    Sturridge próbálta meg két hazai védőn áthámozni magát, a csatából a védők jöttek ki győztesen. Fulham kirúgással folytatódik a mérkőzés.

77
    A hazaiak végezhettek el szabadrúgást saját térfelükről, nem sokáig voltak képesek megtartani a labdát.

Gólok: 8. Kolo Toure (öngól), 64. Richardson – 41. Sturridge, 72. Coutinho, 90+1. Gerrard (bünt.)

Lapok:   9. Kvist (FHM), 50. Riether (FHM), 90+2. Heitinga (FHM) – 56. Coutinho (LFC), 76. Henderson (LFC), 90+2. Gerrard (LFC)

Fulham FC: Stekelenburg (75. Stockdale) – Riether, Heitinga, Burn, Riise – Tunnicliffe, Sidwell, Holtby, Kvist, Richardson (71. Kacaniklic) – Bent
    Cserék: Stockdale – Hangeland, Cole, Kasami, Duff, Parker, Kačaniklić

Liverpool Football Club: Mignolet – Flanagan, Škrtel, Touré, Cissokho – Henderson, Gerrard, Coutinho (90. Agger) – Suárez, Sturridge, Sterling (81. Teixeira)
    Cserék: Jones – Kelly, Agger, Allen, Aspas, Moses, Teixeira

Játékvezetők: Dowd – Bryan, Halliday