FK Anzsi Mahacskala – KRC Genk 0:0 (vége) | FC Dnipro Dnipropetrovsk – Tottenham Hotspur 1:0 (vége) | Juventus FC – Trabzonspor 2:0 (vége)
Odessa – Olympique Lyon 0:0 (vége) | Esbjerg FB – ACF Fiorentina 1:3 (vége) | Dynamo Kijev – Valencia 0:2 (vége)
PAOK – Benfica 0:1 (vége) | Liberec – AZ Alkmaar 0:1 (vége) | Maccabi Tel Aviv F.C. – FC Basel 0:0 (vége)
FC Porto – Eintracht Frankfurt 2:2 (vége) | Real Betis – FC Rubin Kazany 1:1 (vége) | Swansea City – SSC Napoli 0:0 (vége)
FC Viktoria Plzen – FC Shakhtar Donetsk 1:1 (vége) | S. S. Lazio – Ludogorets 0:1 (vége) | Ajax Amsterdam – Salzburg 0:3 (vége)
FC Porto
2:2 (1:0)
Eintracht Frankfurt
csütörtök 20.02.2014, 21:05 • Estádio do Dragão, Porto • Európa liga

Az első félidő végén egygólos hazai vezetéssel mehettek pihenőre a csapatok. A második félidő legelejét a Frankfurt kezdte jobban, de körülbelül az 55. perctől kezdve a hazaiak átvették a mérkőzés irányítását, és futószalagon vezették a támadásokat. Több komoly helyzetük volt, de csak a 68. percben sikerült növelniük az előnyt. Ekkor talán túlságosan is megnyugodtak, a Frankfurt pedig előbb átlövésből, majd egy szöglet utáni öngóllal egalizált. Ezzel az eredménnyel maximálisan a vendégek lehetnek elégedettek, a Porto egy gyakorlatilag megnyert győzelmet engedett ki a kezéből.
    Köszönöm megtisztelő figyelmüket! (23:03:48)

90+3
    Quaresma ívelte be balról a hazaiak szögletét, középen Trapp könnyedén húzta le.

90+2
    Aigner jött be Joselu helyett.

90+1
    Jobb oldalról ívelték be a labdát a hazaiak, középen hat méterről Ghilas fejelt mellé. Teljesen szabadon fejelhetett a hazaiak játékosa, ezt megúszta a Frankfurt.

90
    Három perc lesz a ráadás.

89
    Lanig jött be a lecserélt Flum helyett.

87
    A hazaiak birtokolják a labdát, veszélyes területre nem tudják bejátszani, fegyelmezetten védekeznek a vendégek.

86
    Quaresma jobbról ívelte be a hazaiak szögletét, középen magabiztosan vágták ki a védők.

85
    Joselu maradt lent, ápolása után folytatódhat a játék.

84
    Quaresma végezte el a hazaiak szabadrúgását 18 méterről, lövése nem jelentett veszélyt kapura, a védők kivágták a labdát.

83
    Russ kezezése miatt 18 méterről végezhet el szabadrúgást a Porto.

82
    Ghilas érkezett Fernando helyett.

80
    Mindenképpen dicséretes, hogy a Frankfurt két gólos hátrányban sem omlott össze. Jelenleg kiegyenlített a küzdelem a pályán.

78
    Az Eintracht gólt szerzett!
    Barnetta ívelte be jobbról a vendégek szögletét, középről érkezett is a fejes, ALEX SANDRO próbált menteni, de a saját kapujába juttatta a labdát.

77
    Vendégtámadás végén szöglethez jut a Frankfurt.

75
    Quaresma ívelte be jobbról a hazaiak szögletét, középen Martínez fejelte hat méterről kapura, fejese nem sokkal ment fölé.

73
    Nem sok momentumuk volt a második félidőben a vendégeknek, most azonban JOSELU 19 méterről nagyon eltalálta a labdát, lökete a jobb alsóba kötött ki.