KTE-Phoenix Mecano – Diósgyőri VTK 1:1 (vége) | Puskás Akadémia FC – Budapest Honvéd FC 0:4 (vége) | MTK Budapest FC – Ferencvárosi Torna Club 3:2 (vége)
Újpest FC – Kaposvári Rákóczi FC 1:1 (vége) | Győr – Pécsi MFC 2:5 (vége)
Újpest FC
1:1 (1:1)
Kaposvári Rákóczi FC
szombat 08.03.2014, 18:00 • Szusza Ferenc Stadion, Budapest • OTP Bank Liga

Összességében igazságos döntetlen született, hiszen a Kaposvár nem tudta kihasználni a több mint egy félidőn át fennálló emberelőnyét, míg az Újpest a viszonylag gyorsan megszerzett vezetését nem tudta megtartani!
    A második félidőben már kevés volt a játék, nagy a küzdelem és sok a szabálytalanság!
    Az akarást igen-, de a színvonalat nem lehet megdícsérni!
    Ez az eredmény igazából egyik csapatnak sem jó, a Kaposvár továbbra is sereghajtó, de az Újpest is az alsóház tagja maradt!
    Egyelőre köszönjük a megtisztelő figyelmet! (20:00:36)

90+3
    Az utolsó csere; Tshibuabua helyére még bejött Elhadji Sidibe!

90+2
    Tshibuabua rontott még el egy jobb oldali beadást!

90+1
    Megint Haruna, most egészen közelről löhetett, de Dmitrovics megint védett!

90
    Haruna balról a rövid sarok felé csavarta a labdát, de Dmitrovics eszén nem tudott túljárni!

90
    2 perc a hosszabbítás még a végére!

89
    Tshibuabua remek szóló végén lőtt 17 méterről a bal kapufa mellé!

88
    Nagy János lőtt a kapu elé és Lebbihi rúgta ki a veszélyesen árkező labdát!

87
    A kapu elé ívelt labdát Jahic megkaparintotta!

86
    Kovács Olivér rántotta le a megiramodó Balogh Balázst, újabb sárga lap!

86
    Újabb kaposvári sarokrúgás!

85
    Litauszki senkitől sem zavartatva rúgta ki szögletre a labdát.

84
    Balázs Benjámin beívelését hatástalanította az újpesti védelem.

83
    Most próbál támadni a Kaposvár, az emberhátrányban lévő Újpest fáradni látszik!

81
    Proesmans állt be Sztaniszavljevics helyére az Újpestbe!

80
    Murai nagyszerű cselek után lőtt 17 méterről, de kapu fölé!

80
    Egyelőre jól védekezik emberelőnyben a Kaposvár, de támadni nemigen tudnak a somogyiak.

79
    Tshibuabua nem tudta becsapni Mbembát a baloldalon.

Juhász Attila

Gólok: 21. Lázár B. – 27. Kink

Lapok:   18. Ngawa (UTE), 59. Sztaniszavljevics (UTE), 60. Szankovics (UTE) – 44. Mulemo (KAP), 61. Lebbihi (KAP), 66. Florean (KAP), 86. Kovács O. (KAP)   42. Ngawa (UTE)

Újpest FC: Dmitrovics – Ngawa, Litauszki, Heris, Nagy J. – Sztaniszavljevics(Proesmans 81.), Balogh B., Vasziljevics, Lázár B.(Szankovics szünetben),Kabát – Tshibuabua(E.Sidibe 90+3.). Vezetőedző: Nebojsa Vignjevics
    Cserék: Balajcza(kapus), Koszovics, Proesmans, E.Sidibe, Zamostny, Szankovics, Sagna.

Kaposvári Rákóczi FC: Jahic – Mbemba, Coroian, Thian(Murai S.M. 62.) – Lebbihi, Kovács O. – Florean, Balázs B., Firtulescu(Bőle 76.), Kink(Haruna 68.) – Mulemo. Vezetőedző: Selymes Tibor
    Cserék: Antal(kapus), Murai, Bőle, Hadaró, Haruna, I.Diallo, Dominic.

Játékvezetők: Iványi Zoltán (Albert István, Buzás Balázs)