Mezőkövesd Zsóry FC – Újpest FC 0:1 (vége) | Pécsi MFC – MTK Budapest FC 1:0 (vége) | Kaposvári Rákóczi FC – Puskás Akadémia FC 1:1 (vége)
Ferencvárosi Torna Club – Debreceni VSC 1:1 (vége) | Fehérvár – Győr 0:1 (vége)

Az első félidőben jól játszottunk, miénk volt a parti
    A játékvezető nagy hibát követett el, befolyásolta a mérkőzést a tizenegyessel. A második félidőben igyekeztek a játékosaink, de nem tudtunk gólt szerezni, a Pécs fölénk kerekedett. A végén akadt még helyzetünk, de elhibáztuk .
    Lőrincz Emil :
    Az első félidőben az MTK túlnyomórészt uralta a játékot, mi a megszerzett labdákkal szerettünk volna kontrázni.
    A kiállítás és a tizenegyes jött ezután, Koller berúgta. A második játékrészben ha pontosabbak vagyunk , több gólt is rúghattunk volna.
    A csapat fejben kicsit elfáradt, azonban fizikálisan bírta a mérkőzést. (18:40:48)

90+6
    Hegedűs is előrejött a szögeltnél, de ellökte Kollert, szabadrúgás kifelé a Pécsnek.

90+5
    Romic rúgta szögeltre a labdát Vass Patrik elől.

90+4
    Wittrédi elől pöckölték ki a labdát, a pécsiek dobhatnak a bal szögletzászlótól.

90+3

90+2
    Gőcze fogta a belőtt labdát Vass Patrik elől.

90+1
    Csere a Pécsi MFC-nél: lemegy Márkvárt, bejön Zsdrál.

90
    Négy perc lesz a hosszabbítás!

90
    Eppel elől Romic nagy szerencsével tudta kikanalazni a labdát a tizenhatoson belül.

89
    Szatmári remekül adott középre, de ezt is ki tudták vágni a vendégek az érkező Városi elől.

88
    Vass Ádám lökte el Szatmárit a felezővonal közelében, szabadrúgás a Pécsnek.

87
    Városi hosszúnak ítélte a felé érkező indítást, nem indult érte.

86

86
    Szatmári szögeltére Fodor érkezett, de kicsit ellökte Kálnoki Kiset, a vendégeké a labda.