Mezőkövesd Zsóry FC – Újpest FC 0:1 (vége) | Pécsi MFC – MTK Budapest FC 1:0 (vége) | Kaposvári Rákóczi FC – Puskás Akadémia FC 1:1 (vége)
Ferencvárosi Torna Club – Debreceni VSC 1:1 (vége) | Fehérvár – Győr 0:1 (vége)
Ferencvárosi Torna Club
1:1 (1:1)
Debreceni VSC
vasárnap 16.03.2014, 16:30 • Puskás Ferenc Stadion, Budapest • OTP Bank Liga

Kondás Elemér(DVSC-TEVA):

Egy roppant nehéz mérkőzésen vagyunk túl, a jól játszó Ferencváros és az igen erős szél is megnehezítette a dolgunkat! Összességében a megszerzett egy ponttal elégedett vagyok!

Thomas Doll(FTC):

Úgy érzem, hogy nagyon jól kezdtük a mérkőzést, elkaptuk a fonalat, szép gólt értünk el! Sajnos ezt követően visszafogottabbak voltunk! Böde Dániel hatalmas helyzetet hagyott ki a szünet után, ezt sajnos nem engedhetjük meg magunknak! A Debrecennek láthatóan és érezhetően jó volt az egy pont, mi viszont nagyon szerettünk volna nyerni és talán ezt meg is érdemeltük volna! Sajnos ezekkel az egy pontokkal nem sokra megyünk, így nem tudjuk utolérni riválisainkat! Remélem, hogy a jövő héttől más lesz a helyzet és végre nyerni tudunk! (18:38:59)

Egy kicsivel jobb első- és egy igen gyenge második félidőt láthatott a Puskás stadion közönsége a mai délutánon, ebben a viharos-, már-már orkánerejű szélben lejátszott mérkőzésen!
    A DVSC-TEVA együttesének érezhetően jó volt a döntetlen, míg a Ferencváros nem tudta átlépni a saját árnyékát és így Thomas Doll irányításával továbbra is nyeretlen a bajnokságban a zöld fehér alakulat!
    Ezzel a Loki továbbra is listavezető, míg a nagy múltú Fradi csak a szerény, nyolcadik helyet foglalja el a táblázaton!
    Hamarosan az edzői értékelésekkel jelentkezünk, tartsanak velünk!

90+2
    Besic 27 méteres lövése kerülte el a DVSC kapuját!

90+1
    Selim Bouadlát kell még ápolni az iménti eset után!

90+1
    Még egy szabadrúgással jöhet előre a Fradi!

90
    2 perc lesz a hosszabbítás a mérkőzés végén!

90
    Egy ütközést követően jöhet Novakovics kirúgása!

89
    Ugrai bal oldali beadását tisztázta a debreceni védelem.

88
    A mai utolsó vendégcsere; Kulcsár Tamás helyén Brkovic a pályán!

86
    Somalia egy csel után nagyot esett a 16-oson belül, műesésért kapott sárga lapot!

85
    Szakály indítása volt túl hosszú Kulcsárnak.

84
    Lázát rúgta ki taccsra a labdát a bal oldalon Bönig elől!

83
    A beívelt labda Novakovics könnyű zsákmánya lett!

82
    Ugrai esett nagyot Korhut mellett a jobb oldalon, de már a 16-oson belül, szöglet lett a dologból!

81
    Ugrai harcolt ki egy szögletet a jobb oldalon.

A mai mérkőzést 8179 néző követte, a hivatalosan kiadott adatok szerint!

80
    Most kizárólag küzdelem, bírkózás folyik a pályán, játék nemigen van!

78
    Böde helyére Ulysse Diallo állt be a Ferencvárosba!

Juhász Attila

Gólok: 8. Somalia – 27. Volas

Lapok:   67. Mateos (FTC), 86. Somalia (FTC) – 58. Se.Bouadla (DVSC)

Ferencvárosi Torna Club: Dibusz – Jovanovic, Besic, Mateos, Bönig – Gyömbér, Busai – Somalia, Ionescu(Ugrai 65.), Leonardo – Böde(Diallo 78.). Vezetőedző: Thomas Doll
    Cserék: Jova(kapus), Hidvégi, Józsi, Diallo, Nagy D., Csukics, Ugrai.

Debreceni VSC: Novakovics – Lázár P., Máté P., Morozov, Korhut – Zsidai – Mihelic(Bódi 74.), Se.Bouadla, Szakály P. – Kulcsár T.(Brkovic 88.), Volas(Sidibe 63.). Vezetőedző: Kondás Elemér
    Cserék: Verpecz(kapus), Vadnai, Ludánszki, Brkovic, Sidibe, Bódi, Tisza.

Játékvezetők: Kassai Viktor(Erős Gábor, Ring György)