Mezőkövesd Zsóry FC – Újpest FC 0:1 (vége) | Pécsi MFC – MTK Budapest FC 1:0 (vége) | Kaposvári Rákóczi FC – Puskás Akadémia FC 1:1 (vége)
Ferencvárosi Torna Club – Debreceni VSC 1:1 (vége) | Fehérvár – Győr 0:1 (vége)
MOL Fehérvár FC
0:1 (0:0)
ETO FC Győr
vasárnap 16.03.2014, 18:30 • Sóstói Stadion, Székesfehérvár • OTP Bank Liga

José Gomes:

A mai meccsen nagyon tisztességesen harcolt a csapat, és nagyon szerette volna megnyerni ezt a mérkőzést. Ma nem volt jogos a szurkolók felháborodása. Észre kell vennünk azonban, hogy sokszor nem csak az ellenfél ellen kell játszanunk. A váratlan dolgokra, és azokra az ellenfelekre, amikre nem lehet felkészülni, egyszerűen tényleg nem lehet készülni. Egy csapatban természetesen a vezetőedző van a kirakatban, ám biztos vagyok benne, hogy ez az egész nem ellenem, hanem a klub ellen zajlik. (21:10:25)

Horváth Ferenc:

Jó mérkőzést játszottunk, kontroll alatt tartottuk az első félidőt is. Azt kértem a szünezben a fiúktól, hogy ne siettessék a játékot, és a vezetés megszerzését. Nem szerettünk volna kinyílni. Ezt próbáltuk betartani, és sikerült is. Remélem, ezzel a győzelemmel kiléphetünk a "legrosszabb csapat, legrosszabb edző" státuszból. A kiállításnak jobban örültem, mint a tizenegyesnek. Hozzá kell tennem, a Videoton nagyon hősiesen küzdött ma.

Maradjanak velünk, hamarosan kezdődik a sajtótájékoztató!

Spontán tüntetés alakul ki a Videoton székháza előtt.

Nehéz szavakba önteni ezt a mérkőzést: ez a Vidi ma nem érdemelt vereséget. A fehérváriak egy teljes félidőt játszhattak emberhátrányban, ennek ellenére többet tettek a győzelemért, mint a kisalföldieknél. Egy semmiből szerzett góllal azonban a győrieknek sikerül elvinniük mindhárom bajnoki pontot Székesfehérvárról, ezzel egy egységre csökkentve a két csapat közti különbséget.

90+5
    Ki tudja hányadik perc már, a győriek húzzák az időt.

90+3
    Oliveira (Videoton) kap sárgát.

90+2
    Mevoungou (ETO) kap lapot.

90+2
    Szabadrúgáshoz jut a Vidi, beívelés várható.