Elche CF – Real Betis 0:0 (vége) | Barcelona – CA Osasuna 7:0 (vége) | Sevilla – Valladolid 4:1 (vége)
Real Sociedad – Valencia 1:0 (vége)
Sevilla FC
4:1 (2:0)
Real Valladolid
vasárnap 16.03.2014, 19:00 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán • Primera División

Teljesen megérdemelt győzelmet aratott és gyűjtötte be ezzel a három pontot a Sevilla csapata. Nem volt ma egy súlycsoportban a két együttes. Ha a hazaiaknak több szerencséjük van és jobban koncentrálnak, sokkal nagyobb is lehetett volna a két gárda között a gólkülönbség.

Köszönöm a figyelmüket! (20:54:34)

90+3
    Guerra sérült meg, felrepedt a szemöldöke, mivel Bacca lekönyökölte. A bíró megállítja a meccset és beengedi az orvosi stábot, de úgy látszik, hogy folytatni tudja a vendégjátékos.

90+2
    Bacca kap sárgát könyöklés, jobban mondva butaság miatt, hiszen csapata 4:1 re vezet, a ráadás perceiben erre a megmozdulásra vajon mi szükség volt?

90+1
    Három perc lesz a ráadás.

90
    A rendes játékidő utolsó percében járunk.

89
    Rukavina is besárgult.

87
    A Sevilla dicséretére legyen mondva, hogy végigrobotolják a találkozót, egy percre sem állnak le.

86
    Reyes rúgta fel hátulról ellenfelét, sárgát kap érte.

86
    A vendéglátók szögletét kivédekezi a vendégcsapat.

85
    Sarokrúgást harcoltak ki a hazaiak. A bal szárnyról ívelhetik majd be kapu elé a labdát.

85
    Öt perc van hátra a rendes játékidőből.

83
    A vendégek már csak a súlyos vereséget szeretnék elkerülni.

82
    Nagy fölényben játszanak a hazaiak, már rég eldőlt a három pont sorsa.

80
    Ramos ívelhetett be szabadrúgást a hazaiak tizenhatosára, a védők középen könnyedén tisztáztak.

80
    Tíz perc van hátra rendes játékidőből.

79
    Figueiras lépett oda ellenfelének, érkezett is a sárga lap.

78
    Mbia jött be Iborra helyett.

77
    A Valladolid gólt szerzett!
    JAVI GUERRA találatával a szépítés összejött a vendégeknek. Guerra jó labdát kapott a hazaiak tizenhatosa előtt, majd 17 méterről szúrta kapura. A löket Beto kapus alatt a kapuba vágódott.

Gólok: 23. Rakitić (bünt.), 41. Gameiro, 66. Gameiro (bünt.), 75. Figueiras – 77. Guerra

Lapok:   79. Figueiras (SEV), 86. Reyes (SEV), 90+2. Bacca (SEV) – 7. Bergdich (RVA), 51. Valiente (RVA), 89. Rukavina (RVA)

Sevilla FC: Beto – Moreno, Pareja, Fazio, Figueiras – Reyes, Cristóforo, Rakitić, Iborra (78. Mbia), Marin (71. Coke) – Gameiro (71. Bacca)
    Cserék: Varas – Navarro, Coke, Vitolo, Mbia, Bacca, Fernández.

Real Valladolid: Mariño – Bergdich, Mitrović, Rueda, Rukavina – Rama (63. Ramos), Sastre, Valiente, Rossi (45. Óscar) – Guerra, Manucho (46. Larsson)
    Cserék: Jaime Jiménez – Baraja, González, Omar, Pérez, Larsson, Jeffrén

Játékvezetők: Velasco – Alonso, Yuste

Nézőszám: 29 700