Barcelona – Real Club Celta de Vigo 3:0 (vége) | Atlético Madrid – Granada 1:0 (vége) | Sevilla – Real Madrid 2:1 (vége)
Sevilla FC
2:1 (1:1)
Real Madrid
szerda 26.03.2014, 22:00 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán • Primera División

Kikapott a Madrid! 29 meccsen nem szenvedtek vereséget, majd vasárnap a Barcelona ellen, és most a Sevilla ellen is megérezték a vereség ízét, így most három pontos hátrányba kerültek az Atleticóval, és két pontosra a Barcelonával szemben, sokba kerülhet ez még a végén.

Pedig jól kezdtek, sok helyzet után betaláltak a 14. percben, de a jól kontrázó Sevillának elég volt két pontosan befejezett támadás, hogy megszerezzék a három pontot.

A Real a második félidőben görcsösen támadott, semmi ötletet nem tudtak belevinni az akcióikba, úgy tűnik nagyon benne ragadtak a Barcelona elleni vereségbe. (23:57:19)

90+4
    Marcelo ível előre messziről, Beto a végállomás.

90+4
    Morata ível be a kapu elé, Beto húzza le.

90+3
    Ronaldo beadását szögletre mentik, a szöglet megint veszélytelen.

90+3
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Beto (Sevilla Fútbol Club), időhúzásért.

90+2
    Benzema lő 20 méterről, ez is fölé, igaz csak egy méterrel.

90+1
    Bale lövi a szabadrúgást, gyengén kapu fölé teker.

90
    4 perc a hosszabbítás.

90
    Modric helyén Morata.

90
    Xabi Alonso pörget fel egy labdát, kézzel ér bele Iborra, szabadrúgás 22 méterről.

89
    Rakitic 28 méterről lő, Lopez könnyedén fogja.

89
    Bale ad el egy labdát, utána nem sokkal szabálytalankodik, így telnek a percek.

88
    Vitolo és Gameiro összjátéka a jobb szélen, szerelnek a védők.

87
    Rakitic lép ki két védő között, Xabi Alonso buktatja.

86
    Marcelo egy jó csel után lő 16 méterről jobbal, ez sem veszélyes.

86
    A 16-os előterében adogat a Madrid, de aztán kihozzák a Sevilla játékosai, a kontra végén Rakitic adja el a labdát.

85
    Benzema jó csel utánb lövésre teszi le a labdát, Alonso 20 méterről lő magasan fölé.