Tatabánya – Kisvárda 1:1 (vége) | Ajka – Gyirmót 1:2 (vége) | Békéscsaba – Sopron 2:0 (vége)
– Cegléd 3:0 (vége)
Békéscsabai Előre 1912 SE
2:0 (1:0)
Soproni VSE
szombat 29.03.2014, 15:00 • Kórház utcai stadion, Békéscsaba • Merkantil Bank Liga

Az első félidőben kiegyenlített játék folyt, a hazaik ugyan büntetőhöz jutottak, ám Lucas lövését Halasi kifogta. A csabai légiós a 39. percben tudott szépíteni hibáján, miután megszerezte a vezetést a hazaiaknak. A második játékrész elején egyik csapat sem jutott igazán helyzetig. Egy szabálytalanság után Fazekas kapott azonnal pirosat, majd a 86. percben Lucas második találatával beállította a végeredményt. A 89. percben a játékvezető még kiállította Tóthot, ám ez már nem befolyásolta a végeredményt. Köszönjük a figyelmet! (16:52:04)

90+1
    Szabó fejese kerülte el a kaput.

90
    3 perc a hosszabbítás.

89
    Mosquera lerántásért Tóth kapja meg második sárgáját, így kiállítja a bíró.

88
    Faggyas esett össze a 16-oson belül, de ítélet nincs.

87
    Albert szorul ápolásra, miután összefejelt társával.

87
    Szabó szabadrúgása a kapu mellé szállt méterekkel.

86
    Lucas kap gáncsolásért sárgát.

85
    A Békéscsaba gólt szerzett!
    LUCAS kapott remek keresztlabdát Bagitól, majd átvétel nélkül 16 méterről a kapus mellett a bal alsóba helyezett.

84
    Deme szabadrúgása az oldalhálón köt ki.

83
    Szabadrúgás a vendégeknek 25 méterre a kaputól.

82
    Varga maradt lent pár pillanatra a földön.

81
    Az utolsó hazai csere: Károly helyén Leucuta.

80
    Faggyas lövését blokkolták.

79
    Heffler fejelt lesen.

78
    Pantovic beadása átcsorgott a kapuson, és Mosquera elől az utolsó pillanatban tisztázni tudott Szabó.